her eve yakışan dekorasyon önerisi

Her eve yakışacak 9 zamansız öneri!

Dekorasyon Zeynep Karabağ 02.03.2017
Basit ve hızlı çözümlerle yaşam alanlarınızın her köşesini hem bahar mevsimine uyarlayabilir, hem çok daha keyifli çok daha davetkar bir eve sahip ola
1- Evinizin girişinde müsait bir alan varsa, hazırlanıp çıkarken oturmak için bir koltuk yerleştirebilirsiniz. Onu beyaz ahşap bir duvar askısı ile tamamlayabilir. Altına da bir sepet koyabilirsiniz. 

antrede sepet

2- Yatak başında çarpıcı görünüm yakalamak için oluşturacağınız nişe çini desenli seramikler döşeyin.

born yatak odası

3- Basit düz peçeteyi küçük bir dokunuşla daha şık yapın. Katladığınız peçetenin etrafına kurdele ile bir şerit yapıp üzerine minik kağıtlara yazdığınız isimleri yapıştırın.

peçete katlama

4- Bir terek ile hem yeni bir depolama alanına hem de seviyorsanız mutfakta nostaljik bir görünüme sahip olabilirsiniz. 

mutfakta terek

5- Yatak odası, mutfak yada banyonuzdaki dolapların kulplarını yenileyerek hızlı bir değişime imza atabilirsiniz. 

dolap kulpları

6- Döner servis tabağını çalışma masanıza koyup üzerine kırtasiye malzemelerini yerleştirebilirsiniz. 

döner servis tabağı

7- İçine fotoğraflarınızı yerleştirdiğiniz çerçevelerin sırtlarına farklı uzunluklarda renkli sicimler yada deri kordonlar yapıştırın. Antredeki askınıza uzunlu kısalı bu çerçeveleri asarak fotoğraflarınızı sergileyebilirsiniz.

8- Parke zemin üzerinde uzun bir kilim şeklinde kestirdiğiniz desenli vinil döşemeyi oluşturabilirsiniz. Yaşam alanınızın özelliklerine göre vinil döşemenizin desenini belirleyin.

9- Mutfakta ada ünitesi görünümünü seviyorsanız ancak maddi açıdan böyle bir ünite yaptırma imkanınız yoksa metal ayaklı, ahşap sehpalı iki orta sehpayı üst üste koyup matkap yardımı ve metal çivilerle sabitleyin. Bu şekilde endüstriyel bir görünüm de yakalayabilirsiniz.

dekorasyon önerleri her eve yakışan dekorasyon önerisi