minni mouse duvar kağıdı

Hanna Home'un Fantasy Deco serisine yoğun ilgi!

Dekorasyon 15.10.2017 10:27

Rasch Textil'in Hanna Home markası, Fantasy Deco serisiyle çizgi karakterleri çocuk odalarına getiriyor.

Rasch Textil markasının bebek ve çocuk odaları için özel olarak tasarladığı duvar kağıdı koleksiyonu "Fantasy Deco", küçükten büyüğe herkesi etkiliyor.

Duvar kağıdında sağlıklı yüzey alternatifleri sunan Rasch Textil markası, tüm çocuklardan ve biraz da içimizdeki çocuktan ilham alarak tasarladığı duvar kağıdı koleksiyonu “Fantasy Deco” ile her çocuğun hayalini duvarlarına yansıtıyor.

Mickey Mouse'tan Dumbo ve Aslan Kral'a, Winnie The Pooh'tan Frozen ve Pamuk Prenses, Ariel gibi masal prenseslerine yer verdiği lisanslı desenleri ve desenleri tamamlayan rengarenk kombinleri ile "Fantasy Deco" koleksiyonu, çocukları ve hep çocuk kalanları hayallerine bir adım daha yaklaştırıyor.

Maviden pembeye, yeşilden sarıya birbirinden canlı renklerin, çizgili ve zigzag desenler ile eğlenceli kombinlerin yer aldığı “Fantasy Deco” duvar kağıdı koleksiyonu, çocukları kendi serüvenlerine çıkaracak sihirli bir atmosfer oluşturuyor.

Rasch Textil'in tüm koleksiyonlarında olduğu gibi "Fantasy Deco", insan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi barındırmamasının yanı sıra kolay temizlenebilme, güneş ışınlarına dayanıklılık gibi birçok kalite ve teknik özelliğe de sahip. Bu özelliği ile koleksiyon, ailelere çocuklarının odalarında gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri seçenekler sunuyor.