Evgör Mobilya kampanya

Evgör'den mobilya alan çiftlere balon turu hediye!

Dekorasyon Emine Pile 09.02.2016
Evgör Mobilya’nın 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyası kapsamında Şubat ayı boyunca mobilya alanları sürpriz hediyeler bekliyor.
Evgör Mobilya'nın “aşk, havalara uçuruyor” temalı kampanyası ile yeni evlenecek ya da evini yenileyecek çiftlere, balonla Kapadokya turu hediye ediliyor. Şubat ayı boyunca yemek, yatak ve oturma odası takımlarını Evgör Mobilya'dan alan sevgililer, balon turu hediyesinin yanı sıra %15 indirim ve taksit avantajlarından da yararlanabiliyor.  

Evgör, birbirine sevdalı çiftlere yönelik çok özel bir 14 Şubat kampanyası düzenliyor. Firma, evini 2016 koleksiyonundaki ürünlerle döşeyen ve 10 bin TL ve üzeri alışveriş yapan tüm çiftlere, balonla Kapadokya turu hediye ediyor. Sevgililer, Evgör Mobilya'nın kendilerine özel romantik balon turu hediyelerini, önceden rezervasyon yaptırarak, Nisan ayı sonuna kadar diledikleri bir tarihte kullanabiliyor. Tura katılmak istemeyen çiftler ise, hediye ücreti kadar indirimden yararlanıyor.  

İstanbul'daki çiftleri Üsküdar, Beyoğlu, Dudullu ve Tuzla mağazalarına davet eden Evgör Mobilya, diğer illerdeki müşterilerini de Türkiye'nin en büyük online mobilya mağazası www.evgor.com.tr adresine bekliyor. 

Evgör Mobilya kampanya www.evgor.com.tr