Philips TV, 2013 yılını zengin içerikli Smart TV markası olarak kapatıyor
Haberler / Dekorasyon Önerileri / Philips TV, 2013 yılını zengin içerikli Smart TV markası olarak kapatıyor

Philips TV, 2013 yılını zengin içerikli Smart TV markası olarak kapatıyor

Dekorasyon Önerileri 16.12.2013 16:42

Philips TV’ler içerikteki öncü konumunu yepyeni uygulamalarla güçlendiriyor

Philips TV, Türkiye'de aktif olarak kullanabilen 70'in üstünde uygulama ve 600'ün üstünde global Smart TV uygulamasıyla 2013 yılını en zengin yerel içerikli Smart TV markası olarak kapatıyor. Philips TV, 2014'te de sürpriz yeni uygulamalar ve de oyunlarla zengin içerik dünyasını daha da genişletmeyi hedefliyor. Philips Smart TV kullanıcıları, 2013'te de istedikleri her türlü içeriğe, diledikleri yer ve zamanda erişebilme şansını elde ettiler. Klasik bir televizyon izleme deneyiminden çok daha fazlasını sunarak izleme alışkanlıklarını değiştiren Philips Smart TV'ler, 70'in üstünde Türkiye'de kullanabilen uygulama ve toplamda 600'ün üstünde global uygulamayla Türkiye'de rakiplerinin önünde yer aldı. Philips TV, 2013 yılını en zengin Smart TV içeriğine ve uygulama yelpazesine sahip Smart TV üreticisi olarak kapatıyor. 
Yeni uygulamalarla içerik daha da zenginleşti 
Philips Smart TV‘lerde 2013'te  hayata geçen son uygulamalarla,  Philips Smart TV'lerdeki zengin içerik dünyasına yeni halkalar eklenmiş oldu. Philips Smart TV'lerin zengin içerik dünyasıyla spordan müziğe sinemadan videoya güncel haberlerden hava durumuna kadar sayısız alanda kullanıcılar müthiş bir televizyon keyfi yaşıyorlar. Turkcell TV, Digitürk Play gibi uygulamalarla kullanıcılar diledikleri diziye ve programa istedikleri zamanda erişebiliyor. Spor derseniz; Lig TV, Fanatik, NTV Spor gibi birçok uygulama özellikle futbolseverlerin heyecanına her daim ortak oluyor. Zengin müzik arşivi sağlayan, dünyada ve Türkiye'de  son dönemlerde çok popüler olan Spotify uygulaması ile dünyanın dört bir yanından kaliteli müzik kullanıcıların her an elinin altında. Bir sinema tutkunumu sunuz, işte o zaman FilmBox gibi uygulamalarla sinemanın büyülü dünyasına adım atabilirsiniz. Video izleme vazgeçilmez bir alışkanlık ise, Vimeo ve YouTube uygulamaları da tam size göre. Habere anında ulaşmak isteyenlerdenseniz ise, Hürriyet, Sabah, CNN, HaberTürk gibi uygulamalarla sıcak haberlere, analizlere ve yorumlara televizyonunuzdan ulaşmanız mümkün.
Son olarak Kasım ayının sonunda TVYO uygulaması da Philips Smart TV'lerde canlıya alındı. TVYO uygulamasıyla kullanıcılar, Philips Smart TV'leri üstünden en popüler dizilere, programlara ve müzik kliplerine yüksek görüntü kalitesiyle erişebiliyorlar.  Daha birçok örnekle, Philips Smart TV'ler çok geniş bir yelpazede içerikle kullanıcıların karşısında ve karşısında olmaya yeni yılda da devam edecek. 
Cloud TV hizmeti uygulamalara eşlik ediyor
Cloud TV, yüzlerce yerel, uluslararası ve tematik kanalı internet üzerinden Philips Smart TV'lere aktararak TV izleme deneyimini bir sonraki aşamaya taşıyor. Çoğu ücretsiz olarak izlenebilir olan çok çeşitli premium ve premium olmayan kanala erişim olanağı da artık çok kolay. Philips Smart TV ana ekranındaki kullanımı kolay Cloud TV uygulamasında, tüm izlenebilir kanallar türü ve popülerliğine göre düzenlenmiş olarak görüntülenebiliyor ve yine kolayca aratılabiliyor.
“2014'te hedef içerik yelpazesini daha da genişletmek“
Televizyon pazarında rekabetin günden güne arttığını ifade eden TP Vision Türkiye Genel Müdürü Faruk Kocabaş, bu pazarda Philips TV'nin üstün teknolojik özellikleri ve yüksek görüntü kalitesinin yanı sıra tasarımdaki ve içerikteki gücüyle farklılaştığını söyledi. Kocabaş, “Philips markalı televizyonları dünyada ve Türkiye'de pazara sunan TP Vision olarak, kurulduğumuz 2012 yılından bu yana uygulamalara ve içeriğe büyük önem verdik. Televizyonda Philips markası seçen kullanıcılarımıza en zengin Smart TV içeriğini, onların hayatlarına dokunan ve televizyon izlemeyi daha da keyifli hale getiren uygulamaları sunma vizyonuyla hareket ediyoruz. 2013 yılında da yepyeni yerel ve global uygulamalarla içerik dünyamızı zenginleştirdik. 2014 yılında da hedefimiz, kullanıcılarımıza sunduğumuz bu hizmet yelpazesini daha da genişletmek olacak.”