Pierina
Haberler / Dekorasyon Önerileri / Kelebek Mobilya’nın Pierina’sı mutfakların havasını değiştiriyor

Kelebek Mobilya’nın Pierina’sı mutfakların havasını değiştiriyor

Dekorasyon Önerileri 04.11.2014 12:38

Kelebek Mutfak, şık ve modern koleksiyonu ‘Pierina’ ile hem zevkine hem de evine uygun mutfak isteyen kullanıcıların hayallerini gerçekleştiriyor

Kullanıcıya ve mekana özel tasarımlarıyla mutfakları keyifli bir yaşam alanına dönüştüren Kelebek Mutfak, 2015 koleksiyonlarından ‘Pierina' ile mutfak dizaynına modern bir bakış açısı kazandırıyor. Kelebek Mutfak'ın uzman mimari ekibi tarafından ölçüm yapılıp mekana uygun projelerin hazırlanmasıyla birlikte tüketicinin beğenisine sunulan ‘Pierina', sade ve şık tasarımıyla göz dolduruyor. 

‘Mat lake' yüzey ile çizilmeye ve sararmaya karşı dirençli

Beyaz ve krem olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle tasarlanan ve Country tarzıyla öne çıkan ‘Pierina', kullanışlı detaylarıyla da mutfaklara farklılık getiriyor. Kolayca temizlenebilen, pürüzsüz bir yüzeye sahip ‘Pierina'nın ‘mat lake' yüzeyi, çizilmeye ve sararmaya karşı dayanıklılığıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. 

Fonksiyonellik ve estetiğin bir arada sunulduğu koleksiyon, çerçeveli ve cam kapaklı dolapları ile birlikte pratik kullanım sağlayan ada çözümüyle mutfaklara ayrı bir keyif katıyor. Zengin modül, renk ve aksesuarları ile kişiye ve mekana özel üretilebilen koleksiyonun fiyatı, projeye göre değişiklik göstermesi; evine uygun mutfak hayali kuran tüketicilerin özellikle ilgisini çekiyor.

Kelebek Mutfak'ın tüm ürünleri gibi ‘Pierina' koleksiyonu da, insan sağlığını tehlikeye atmayan ve çevre faktörünü ön planda tutan Avrupa Kalite Standardı'na uygun malzemeler kullanılarak üretiliyor.