İstikbal mutfak modelleri şık ve dinamik tasarımlarıyla 2013 yılına damga vuracak!
Haberler / Dekorasyon Önerileri / İstikbal mutfak modelleri şık ve dinamik tasarımlarıyla 2013 yılına damga vuracak!

İstikbal mutfak modelleri şık ve dinamik tasarımlarıyla 2013 yılına damga vuracak!

Dekorasyon Önerileri 07.11.2012 16:15

İstikbal mutfak modelleri bu sene damgasını vuracak gibi gözüküyor. Herkesin bildiği istikbal markası; kalitesini, şıklığını, işlevselliğini kanıtlamış bir markadır

İstikbal mutfak modelleri bu sene damgasını vuracak gibi gözüküyor. Herkesin bildiği istikbal markası; kalitesini, şıklığını, işlevselliğini kanıtlamış bir markadır. Mutfak modelleri ise bir şaheser. Sadece şıklık değil; kalitesi ve işlevselliği ile muhteşemler. Mutfak modellerini yaratırken tek bir malzeme değil, bir çok kaliteli malzeme kullanıyorlar. Sade modelleri, desenli modelleri ve rengarenk modelleri herkesin zevkine uygun bu modelleri tasarlarken önem verdikleri tek şey var. Kullanım kolaylığı. Mutfakta yemek yaparken kim zorlanmayı ister ki? Çekmecenizden bir şey almak istediğinizde; çekmecenin açılmaması kötü bir durumdur. Size kötü bir his verir, yapacağınız işinizi unutabilirsiniz ve bu yemeklerinize yansıya bilir yani; yemekleriniz tatsız olabilir. Bunları istemiyorsanız aradığınız marka istikbaldir.

Birbirinden şık ve kullanımı rahat olan bu modellerin hepsinin bir ortak özelliği var. Özel geliştirilmiş raylı sistemli çekmeceler, çok kolay açılıp kapana biliyor ve bozulmuyorlar. Kolay boyanabilir yapıya sahip oldukları için her sene boyayıp veya yetkili servise boyatıp evinize her sene farklı şık görünüm kazandırabilirsiniz. Hemde az bir masrafla. Özel aydınlatmalı modelleri ise; çok kullanışlı. Mutfak modelinizde özel aydınlatma yok mu? Hiç üzülmenize gerek yok çünkü; aydınlatma armatürleri satın alarak çok az bir masrafa mutfak modeliniz aydınlatmalı olacak ve her işinizi rahat yapacaksınız. 

Dekorasyon Haberleri