mall of istanbul avm

Mall of İstanbul, Gold Awards'a layık görüldü

AVM 16.06.2017 17:03

Uluslararası Alışveriş Merkezi Konseyi ICSC tarafından ‘En İyilerin En İyisi’ seçilen Mall of İstanbul ödüle doymuyor.

Uluslararası Alışveriş Merkezi Konseyi ICSC tarafından ‘En İyilerin En İyisi' seçilen Mall of İstanbul, ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Mall of İstanbul, ICSC 2017 yılı Solal Awards'da B2B (İşletmeler Arası En İyi Pazarlama Uygulaması) kategorisinde en büyük ödül olan “Gold Awards” a layık görüldü. Dünya genelinde 2000'den fazla AVM'nin katılım gösterdiği Solal Awards'da tüm rakiplerini geride bırakan Mall of İstanbul, Anadolu Ateşi Dans Okulu projesi ile büyük ödülü almaya hak kazandı.

Ödül ile ilgili bir değerlendirme yapan Torunlar GYO Genel Müdür Yardımcısı İlham İnan Dündar, “Mall of İstanbul olarak Anadolu Ateşi Dans Okulu projesi ile dans eğitiminin daha yaygınlaşmasına destek olurken, öğrencilerimiz tarafından sergilenen gösteriler ile ziyaretçilerimiz için de sanatı daha ulaşılabilir kılıyor ve alışveriş deneyimini farklılaştırıyoruz. Çok başarılı geri dönüşlerini aldığımız projemizi Torunlar GYO'nun farklı AVM'lerinde de hayata geçirmeye başladık. Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi tarafından layık görüldüğümüz Solal Awards'ta projemizi taçlandırdı” dedi.

Türkiye'nin en büyük alışveriş, yaşam ve eğlence merkezi Mall of İstanbul; 350 mağazasıyla ziyaretçilerine sunduğu binlerce marka, dünya mutfağı lezzetleriyle GUSTO MOİ, seçkin tiyatro eserlerinin sergilendiği ve birbirinden başarılı sanatçıların konserlerinin sanatseverle buluştuğu MOİ Sahne, uluslararası sergilere ev sahipliği yapan MOİ Sanat, Avrupa'nın en büyük kapalı eğlence parkı MOİPARK, Türkiye'nin en büyük sinema kompleksi Cinetech'in yanında Anadolu Ateşi'yle yaptığı işbirliği ile AVM anlayışına değer kattı. Dünyaca ünlü dans grubu Anadolu Ateşi'nin dans okullarını bünyesinde barındırarak yeni yeteneklerin yetişmesine destek olan Mall of İstanbul, aynı zamanda düzenli olarak Anadolu Ateşi'nin ve çocuk dansçılardan oluşan Anadolu Ateşi Kıvılcım'ın performanslarını da sanatseverle buluşturuyor.