ArenaPark AVM'nin mağazaları

ArenaPark'tan çocuklara sömestr hediyesi

AVM Emine Pile 21.01.2016
Bu yıl da sömestr tatili için farklı bir program hazırlayan ArenaPark, renkli aktiviteleriyle çocuklara eğlenirken öğrenme ayrıcalığını yaşatıyor.
Küçükçekmece Atakent'te bulunan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birbirinden eğlenceli etkinleri ve bitmeyen sürprizleriyle yarıyıl tatilinde öğrencilere keyifli saatler yaşatacak. “ArenaPark'ta sömestr çok eğlenceli” adı altında bir etkinlik düzenleyen ArenaPark, küçük ziyaretçilerinin karne sevincine ortak oluyor. ArenaPark'ta sömestre eğlenceleri 22-24 Ocak tarihlerini kapsayan üç gün boyunca sürecek. 22 Ocak Cuma günü karnesini alıp ArenaPark'a gelenler Bilim Şenliği'nde doyasıya eğlenecek.  Eğlenceli Bilim Atölyesi, cuma günü 13:00-18:00 saatleri arasında küçük mucitleri ağırlayacak.

Bremen Mızıkacıları geliyor

23 Ocak Cumartesi günü ise masal kahramını Bremen Mızıkacıları ArenaPark'a geliyor. Cumartesi günü Bremen Mızıkacıları'nın şarkılarıyla coşacak olan ArenaPark ziyaretçileri 24 Ocak Pazar günüyse Maskot Show'la eğlencenin doruğuna varacak. Pazar günü ArenaPark'a gelenleri Maskot Show'un yanısıra eğitici atölyeler de bekliyor. Etkinlik sonrası öğrencilere sürpriz hediyeler verilecek.

ArenaPark

AVM