Versace Home Koleksiyonu göz kamaştırıyor
Haberler / Aksesuar / Versace Home Koleksiyonu göz kamaştırıyor

Versace Home Koleksiyonu göz kamaştırıyor

Aksesuar 27.09.2020 08:45

Versace Home Koleksiyonu farklı mekanlar için tasarladığı mobilya ve aksesuarlarla hem ev hem de ofisleri süslüyor.

Versace Home koleksiyonu, üç kelimeyle zahmetsizce örneklenebilir; göz alıcı, sofistike ve ayırt edici. Simgesel Medusa başı, geometrik çizgiler ve altın tonlarıyla tanımlanan Versace'nin İtalyan kodlarının somutlaşmış halidir. Aynı anlamda, yeni Versace Home koleksiyonu, lüks yaşamda sürekli değişen taleplere uyacak şekilde lüksü ve iç tasarımı birleştiren olağanüstü mobilyalara sahiptir. Bu kez Versace cazibesi, çeşitli nesneler kullanılarak yatak odası, oturma odası, yemek odası, kütüphane ve ofis için yaşam tarzı konseptine çevrildi.

Virtus Koleksiyonu

Sofistike Virtus serisi lüks ahşap, mermer ve deriden üretilmiştir. Çok sevilen bir Virtus el çantası taşıma hissini uyandıran tasarımlarda, akant yaprağı vurgularla zenginleştirilmiş simgesel Barocco V sembolü yer alıyor. Önemli parçalar şık hatlara, altın rengi vurgulara ve pelüş döşemeye sahipler.

Medusa Carezza Koleksiyonu

Marka mirası Medusa Carezza koleksiyonuna nüfuz ediyor. Medusa şeklindeki ayrıntılar ve ana hatlarla gösterilen seride, altın tonlu donanımla vurgulanan kavisli çizgiler bulunuyor. Ustalıkla hazırlanmış vurucu tasarımlar deri, kadife ve desenli jakarlı döşemelerle tamamlanıyor. Medusa şeklindeki aydınlatmalar ambiyansı tamamlıyor.

Medusa Koleksiyonu

Versace Home'un güçlü estetik bakış açısı, Medusa koleksiyonu ile ofis alanına da aktarılıyor. Versace dünyasının bir sembolü olan efsanevi kadın, çalışma ortamına bir cazibe havası soluyor. Cüruf ağacından hazırlanmış cesur ofis serisinde, deri ve altın Medusa dekoru ile zenginleştirilmiş bir masa ve sandalyeler bulunmaktadır.

Versace Home Koleksiyonu incelemek için tıklayın:
https://www.emlaktasondakika.com/foto-galeri/genel-fotograflar/versace-home-cizgisi-ile-tasarlanan-ic-mekanlar/2843