maritbet girişmaritbet
FOTOMOGAN finali komşuları da buluşturdu

FOTOMOGAN finali komşuları da buluşturdu

Ankara’nın göl ve orman manzaralı projesi Uptown İncek Konutları’nın düzenlediği FOTOMOGAN fotoğraf yarışmasında ödüller sahiplerini buldu

Mart ayında başlayan ve fotoğraf sanatçılarından büyük ilgi gören FOTOMOGAN fotoğraf yarışmasında dereceye girenler ödüllerine kavuştu. Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) onaylı yarışmayı hayata geçiren Uptown İncek konut projesinin satış ofisinde düzenlenen ödül törenine, yarışmada dereceye girenler, aileleri ve projeden konut alan ev sahipleri katıldı.

Uptown İncek projesi ortaklarından Emre Katırcı, “Başkent'in denizi” olarak da bilinen Mogan gölünden ilham alarak düzenledikleri fotoğraf yarışmasının amatör ve profesyonel çok sayıda fotoğrafçının ilgisiyle karşılandığını ifade ederek, “Mogan, Ankaralılar'ın stresten uzaklaşıp, nefes alabileceği en önemli yerlerden biri. Uptown İncek de Mogan gölünün tüm güzelliklerine karşı inşa edilen bir proje. Konutlarımızda yaşamını sürdürenler pencerelerinden baktığında gölün güzelliklerini izleyebilecek. Bu güzelliği Mogan'ı tanımayan, bilmeyen ya da güzelliklerinin farkında olamayanların da görebilmesini istedik. Bu istekle ortaya çıkan FOTOMOGAN fikri oldukça dikkati çekti” dedi.

Yarışma sonuçlarının geçtiğimiz haftalarda açıklandığını hatırlatan Katırcı, şunları söyledi:
“Bugün FOTOMOGAN yarışmamızda dereceye giren fotoğraf sahiplerine ödüllerini takdim etmek için bir araya geldik. Yarışmamıza katılarak muhteşem görüntülere imza atan tüm fotoğrafçılara teşekkür ediyoruz. Dereceye giren fotoğraflarımız satış ofisimizde sergilenecek.”

Yarışmada birinci olan Burak Tiryakioğlu 2 bin 500 TL değerinde, ikinci Osman Bukan Filiz bin TL değerinde ve üçüncü Serkan Mutan 500 TL değerinde hediye çeki kazanırken, mansiyon ödülüne değer görülen Ali Haydar Ceylan ise 250 TL değerinde hediye çekinin sahibi oldu.

Eseri sergilemeye layık görülen 25 eser sahibi ise katılım belgelerinin yanı sıra kitap çeki kazandı.

Konut sahipleri bir ilkle karşılaştı

Düzenlenen ödül törenine projeden ev alanlar da katılınca, Uptown İncek'te komşular şimdiden tanışmış oldu.
Konut sahiplerine teknik bilgiler veren Uptown İncek Satış Direktörü Evren Acar, genelde ev alanların proje bitene kadar bir bilgi almadığını, düzenlenen teknik toplantıyla Uptown İncek'in bir ilki hayata geçirdiğini belirtti.
Projenin şuanda yüzde 60 civarında tamamlandığını vurgulayan Acar, “Günlük 250 işçi şantiye sahamızda çalışıyor. Harçlı imalat, yani kaba inşaatın yüzde 90'ını tamamladık. Şu sıralar dış cephe işlerini hayata geçiriyoruz. Daire içlerinde ise tüm alçı imalatları tamamladık. Şuanda asma tavanlar yapılıyor” diye konuştu.
Doğrama montajları ve mantolama mineralleri kaplama işinin de Kasım ayı sonuna kadar tamamlanacağını belirten Acar, “Peyzaj projemiz de bu ay içinde tamamlanıyor. Çevre düzenleme işleri ise Mart ayı itibariyle başlayacak. Hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz” ifadelerini kullandı.

-Uptown İncek-

Lema Grup tarafından hayata geçirilen Uptown İncek Konut Projesi TED Ankara Koleji'ne kapı komşusu olacak. İnşaat sektöründe kalite ve güveni prensip olarak benimseyen LEMA Grup Uptown İncek projesinde de kailte ve güvenden ödün vermiyor. 1+1 ‘den 6+1 ‘e kadar 18 ayrı tipte 226 daire bulunan proje, 36 katlı yatay ve dikey olarak inşa ediliyor. 

 

 

 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Uptown İncek Konutları örnek dairesi
  • 16.01.2014 09:06

Uptown İncek Konutları örnek dairesi

Ankara’nın göl ve orman manzaralı projesi olarak dikkati çeken Uptown İncek Konu ...

Uptown İncek Konutları proje galerisi
  • 15.01.2014 17:45

Uptown İncek Konutları proje galerisi

Ankara’nın göl ve orman manzaralı projesi olarak dikkati çeken Uptown İncek Konu ...

Uptown İncek Konutları, benzersiz sonbahar ve kış keyfi sunuyor
  • 05.10.2017 11:39

Uptown İncek Konutları, benzersiz sonbahar ve kış keyfi sunuyor

Yeni nesil konutlar, sosyal donatı alanları ile kış aylarını “dört duvar içinde ...

Uptown İncek Konutları, önemli okulların tam merkezinde!
  • 14.09.2017 15:22

Uptown İncek Konutları, önemli okulların tam merkezinde!

Uptown İncek Konutları'nda yapılan bir araştırma, okula yakınlığın ailelerin kon ...

Ankara’da bulutların üzerinde bir yaşam başlıyor!
  • 19.12.2014 11:15

Ankara’da bulutların üzerinde bir yaşam başlıyor!

Mogan Gölü ve ODTÜ ormanı manzarası sunan Uptown İncek Konut Projesi konforlu bi ...

FOTOMOGAN finali komşuları da buluşturdu
  • 10.11.2014 11:30

FOTOMOGAN finali komşuları da buluşturdu

Ankara’nın göl ve orman manzaralı projesi Uptown İncek Konutları’nın düzenlediği ...