maritbet girişmaritbet
Çırağan Palace Shop online siparişlere açıldı

Çırağan Palace Shop online siparişlere açıldı

Tarih, lüks ve zarafetin Çırağan Sarayı görkemiyle birleşerek oluşturduğu yepyeni bir deneyim olan Çırağan Palace Shop online alışveriş sitesi açıldı.

Çırağan Sarayı yepyeni bir hizmet olarak sunduğu, “Çırağan Palace Shop” ile sektörde öncü olmaya devam ediyor. Çırağan Sarayı dokunuşları ve deneyimi ürünlere yansıtılırken, dijital platformlardan bu özel ürünler satın alınabiliyor ve ardından da özel bir paketleme ile sahibine ulaşıyor. Yepyeni bir marka ve hizmet olarak oluşturulan Çırağan Palace Shop'ta ilk etapta Saray lezzetleri tüketicilerle web sitesinde buluşurken, önümüzdeki günlerde sürpriz ürünler ve deneyimler de sunulacak.

Çırağan Palace Shop logosunun hikayesi

Bu yepyeni markanın simgesi olarak tasarlanan logo, kendine has hikayesiyle ve Çırağan Sarayı'nın eşsiz asaletiyle bütünleşiyor. Osmanlı sanatının iz bırakmış figürlerinden biri olan tavus kuşunun kanatlarında, dönemin en önemli motiflerinden lale; görkemi temsil eden başındaki taç ve Çırağan Sarayı dokunuşuyla turkuaz renginde birleşiyor. Bu özel logoda tavus kuşu figürü, farklı tarihi dönemler boyunca duruşuna atfedilen güzellik, asalet ve ihtişama gönderme yaparken; Çırağan Sarayı adını Osmanlı İmparatorluğu Lale Devri dönemindeki şenliklerden almasıyla, lale motifini tavus kuşunun kanatlarında görkemiyle buluşturuyor.

Ralph Radtke: “Çırağan Palace Shop ile sektörde öncü olmaya devam ediyoruz”

Çırağan Palace Kempinski İstanbul Genel Müdürü ve Kempinski Residences Türkiye Bölge Direktörü Ralph Radtke yepyeni bir hizmet ve marka olarak öne çıkan Çırağan Palace Shop için görüşlerini şöyle iletti: “Çırağan Sarayı tarihi ve görkemiyle görenleri heyecanlandıran, görmeyenleri de meraklandıran, başlı başına bir ikon. Bir otelden çok daha fazlası. Çırağan Sarayı'nda tarihi ve lüksü bir arada duygularınızla birleştirerek gerçek bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Çırağan Palace Shop ile bu deneyimi online olarak ayrıcalıklı ürün ve hizmetlerle sunmayı hedefledik. Farklı dijital platformlarda bu deneyimi yaşatacak olmak bizi çok heyecanlandırıyor. Yepyeni markamız olan Çırağan Palace Shop ile sektörümüzde bu konuda da öncü olmaya devam ediyoruz. İlk etapta birbirinden özel Saray lezzeti çeşitleriyle Çırağan Palace Shop web sitesinden ürün alınabiliyor. Çok yakında farklı ürünler ve deneyimlerle web sitesindeki çeşitliliği de arttıracağız.''

Çırağan Palace Shop, Saray'ın tadına doyasıya varmak isteyenleri bekliyor

Çırağan Palace Shop web sitesinde el yapımı çikolatalar, Saray'daki özel baklava odasında üretilen çeşit çeşit baklavalar, Saray fırınından taptaze ekmekler, lezzetiyle ödüllü olan pastalar, farklı aromalarıyla güne keyif verecek rengarenk makaronlar, ev yapımı makarnalar ve daha birçok lezzet online olarak sipariş edilebiliyor. Çırağan Palace Shop'ta tercihe göre kişiselleştirilmiş seçimler yapılabileceği gibi hediye olarak eşsiz alternatifler de bulunuyor. Online olarak sipariş verilen tüm ürünler Covid-19 önlemleri çerçevesinde hijyenik ve güvenli bir şekilde adrese teslim ediliyor.

*Online siparişler için: www.ciraganpalaceshop.com

Detaylı bilgi için [email protected] adresine e-posta gönderilebilir veya 0212 236 73 33 telefon numarası aranabilir.

*Online olarak sipariş edilen Çırağan Palace Shop ürünleri, İstanbul'da Ataşehir, Beşiktaş, Beyoğlu, Beykoz, Kadıköy, Sarıyer, Şişli ve Üsküdar semtlerine servis edilmektedir. Ürünler sipariş sonrası ‘kendim gelip alacağım' seçeneğiyle otele gelinip teslim de alınabilir.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Çırağan Sarayı Tuğra Restoran’ın baş aşçısı Emre İnanır oldu!
  • 16.03.2022 08:42

Çırağan Sarayı Tuğra Restoran’ın baş aşçısı Emre İnanır oldu!

Tarihi Çırağan Sarayı’nın birinci katında büyüleyici atmosferi ile yer alan düny ...

Karaca, Çırağan Sarayı koleksiyonunu yeniledi!
  • 21.02.2022 15:51

Karaca, Çırağan Sarayı koleksiyonunu yeniledi!

Türkiye’nin önemli değerlerini koleksiyonlarına taşıyan Karaca, Çırağan Sarayı i ...

Çırağan Sarayı bahçesinde lüks piknik deneyimi!
  • 10.06.2021 07:45

Çırağan Sarayı bahçesinde lüks piknik deneyimi!

Çırağan Sarayı’nın yemyeşil bahçelerinde Boğaz’ın yanı başında ‘Lüks Piknik Dene ...