Yale ile akıllı ev sistemlerinde güvenlik sınıf atlıyor!

Yale ile akıllı ev sistemlerinde güvenlik sınıf atlıyor!

Şık ve minimalist bir tasarıma sahip Yale Linus Akıllı Kilit, en üst düzey teknolojik özellikleriyle Philips Hue akıllı aydınlatma sistemi ile birlikte çalışırken Amazon Alexa, HomeKit ve Google Asistan gibi sesli asistanlar ile oturduğunuz yerden kapınızı açmaya olanak tanıyor.

Babalar Günü, hayatınızdaki en önemli kişilerden biri olan babanıza sevginizi ve minnettarlığınızı göstermeniz için iyi bir fırsattır. Yale'in hayatı kolaylaştıran akıllı ev güvenlik ürünleri ile babanıza evinin ve ailesinin güvende olduğunu bilmesini ve günlük yaşamının çok daha sorunsuz geçmesini sağlayacak bir çözüm sunun. 

Linus® Akıllı Kilit

Şık ve minimalist bir tasarıma sahip Yale Linus® Akıllı Kilit, en üst düzey teknolojik özellikleriyle Philips Hue akıllı aydınlatma sistemi ile birlikte çalışırken Amazon Alexa, HomeKit ve Google Asistan gibi sesli asistanlar ile oturduğunuz yerden kapınızı açmaya olanak tanıyor.

Otomatik kilitleme ve kilit açma özellikleri sayesinde elleriniz alışveriş torbalarıyla doluyken telefonunuzla kapıya yaklaştığınızı algılayarak açılıyor. Eve girmek için anahtar aramanıza gerek kalmıyor. 

Sezgisel Yale Access mobil uygulaması sayesinde, Linus® sahipleri gelen kişileri ve saati uygulama üzerinden görebiliyor ve misafirler için sanal konuk anahtarları oluşturabiliyorsunuz. Uygulama, kapı her açıldığında bildirim göndererek dünyanın her yerinden kapının açık veya kapalı olduğunu kontrol etmenizi sağlıyor. 

Sync Akıllı Ev Alarmı

Babanız seyahat etmeyi seviyorsa ona Philips Hue Akıllı Aydınlatma Sistemi ile birlikte çalışan Sync Alarm hediye edebilirsiniz ve evinin güvende olduğunu bilerek tatilinin tadını çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Alarm tetiklendiğinde Philips Hue akıllı ışıkları da kırmızı renkte yanıp sönerek caydırıcılık sağlıyor. Şüpheli bir etkinliği komşularınıza da bildirmiş oluyor. Ayrıca alarm tetiklendiğinde telefonunuza bildirim gönderiyor. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Yale ile akıllı ev sistemlerinde güvenlik sınıf atlıyor!
  • 23.05.2022 09:15

Yale ile akıllı ev sistemlerinde güvenlik sınıf atlıyor!

Şık ve minimalist bir tasarıma sahip Yale Linus Akıllı Kilit, en üst düzey ...