maritbet girişmaritbet
Vaillant’tan yenilikçi ısı pompası: FlexoTHERM!

Vaillant’tan yenilikçi ısı pompası: FlexoTHERM!

Vaillant, Green iQ konsepti kapsamında üretilen premium ısı pompası flexoTHERM ile kullanıcılarına minimum enerji tüketimi sunuyor.

Toprak, su veya hava kaynaklı olarak kullanılabilen çevreye duyarlı bir ürün olan flexoTHERM,yenilikçi konseptiyle uygulama şekline göre üç enerji kaynağında da yüksek tasarruf vadediyor.

Tasarruflu ve uzun ömürlü ürünlerle ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlayan Vaillant Türkiye, teknolojiye yatırım yaparak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Vaillant Türkiye, kombinin yanı sıra ısı pompalarında da çevreci ve akıllı sistemler sunarak hem çevreyi koruyor hem de müşterisine üstün konfor sunuyor. Vaillant'ın 146 yıllık deneyimi ve teknolojisiyle Green iQ konseptinde üretilen premium segmentteki yeni ısı pompası flexoTHERM; kullanıcılarına minimum enerji tüketimi ile en yüksek derecede iç mekan konforu sunuyor. Toprak, su veya hava kaynaklı olarak kullanılabilen çevreye duyarlı bir ürün olan flexoTHERM, bu yönüyle sektördeki tek ürün olma özelliği gösteriyor.

Green iQ ürünlerinde verimliliği, sürdürülebilirliği ve akıllı bağlantı imkanını bir arada sunan Vaillant, “flexoTHERM exclusive” ve “flexoCOMPACT exclusive” olmak üzere iki üründen oluşan flexoTHERM'i farklı çevre ısı kaynağını kullanacak şekilde yapılandırdı. Almanya'da tasarruflu ve sürdürülebilir bir şekilde üretilen “flexoTHERM exclusive” ve “flexoCOMPACT exclusive”, yenilikçi konseptiyle üç enerji kaynağında da yüksek tasarruf vadediyor. Toprak kaynaklı kullanımlarda dikey veya yatay borulama kullanılarak evsel ısıtma için topraktan alınan düşük sıcaklık ile sürekli ve yüksek verimde çalışan flexoTHERM, su kaynaklı kullanımda ise kaynak içindeki enerjiyi alarak evsel ısıtmada daha verimli çalışıyor. Hava kaynaklı kullanımda ise aroCOLLECT ünitesi ile birlikte dış mekanda çalışabilme özelliği gösteriyor.

Vaillant portföyündeki en verimli ısı pompaları arasında olan flexoTHERM exclusive ve flexoCOMPACT exclusive, çok düşük ya da çok yüksek sıcaklıklarda bile sorunsuz olarak çalışıyor. Isıtma ve sıcak su ihtiyacı için kompakt olarak en yüksek konforu sunan flexoTHERM ürünleri, geleneksel radyatörler ile kombinasyon halinde de kullanılabiliyor. flexoCOMPACT exclusive 171 litre boyler hacmine sahip iken flexoTHERM exclusive ürün grubunda boyler bulunmuyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Vaillant'tan enerji tasarruflu yeni nesil kombiler!
  • 06.11.2021 16:39

Vaillant'tan enerji tasarruflu yeni nesil kombiler!

Vaillant, “Yarın için bugünden Vaillant” konsepti ile hazırlanan 3 reklam filmin ...

Vaillant aroTHERM plus, İngiltere'den ödülle döndü!
  • 12.06.2021 09:18

Vaillant aroTHERM plus, İngiltere'den ödülle döndü!

Vaillant’ın 700 kat daha çevreci ısı pompası aroTHERM plus’a “En İyi Isı Pompası ...

Vaillant’tan 700 kat daha çevreci ısı pompası: aroTHERM Plus
  • 27.05.2021 16:59

Vaillant’tan 700 kat daha çevreci ısı pompası: aroTHERM Plus

Vaillant, kombinin yanı sıra ısı pompalarında da çevreci ve akıllı sistemler sun ...

Vaillant'tan “Yeni Showroom Projesi”
  • 01.04.2021 17:34

Vaillant'tan “Yeni Showroom Projesi”

Vaillant, “Yeni Showroom Projesi” ile müşteri deneyimini ileriye taşımaya devam ...

Vaillant “Kafa Rahatlatan Sohbetler”de kadınlara sesleniyor
  • 08.03.2021 17:23

Vaillant “Kafa Rahatlatan Sohbetler”de kadınlara sesleniyor

Vaillant “Kafa Rahatlatan Sohbetler”in 8 Mart özel yayınında kadınlara ses veriy ...

Vaillant Group teknik eğitim faaliyetlerini sürdürüyor
  • 18.02.2021 17:05

Vaillant Group teknik eğitim faaliyetlerini sürdürüyor

Vaillant Group Türkiye teknik eğitim faaliyetleri pandemi koşullarına uygun bir ...