Samsung Alışveriş Festivali 2021 başladı!

Samsung Alışveriş Festivali 2021 başladı!

4 Nisan tarihine kadar gerçekleşecek Samsung Alışveriş Festivali, kaçırılmayacak fırsatları kullanıcılarla buluşturuyor.

Akıllı telefondan tablet ve akıllı saate, beyaz eşyadan televizyon ve monitöre pek çok üründe indirim ve hediye fırsatları kullanıcıları bekliyor. 

Samsung'un 26 Mart'ta başlayan Alışveriş Festivali kapsamında sunulan indirim şöleni, hayatı kolaylaştıran yeniliklere sahip Samsung ürünlerini 4 Nisan'a kadar sürpriz fırsatlarla kullanıcılarla buluşturuyor. Kullanıcılar, seçili Samsung satış noktalarından ve belirli kampanyalar için Samsung Online Mağaza (shop.samsung.com/tr/) üzerinden yaptıkları alışverişlerde Samsung'un birçok akıllı ve inovatif ürününü indirim ve hediyelerle satın alma fırsatını yakalıyor.

TL yüklü Para Kart hediyesi

Festival kapsamında seçili Samsung ürünlerinden 2 ürün alanlar yüzde 20, 3 ürün satın alan kullanıcılar ise yüzde 30 daha fazla TL yüklü Para Kart'a sahip oluyor. Üstelik Para Kart hediyeleri bununla da sınırlı değil. Seçili Samsung beyaz eşyalarından satın alan kullanıcılar 400 TL'ye varan, seçili Samsung TV'lerden alanlar ise 2.500 TL'ye varan Para Kart hediyesiyle buluşuyor.

Mobil cihazlar için kaçırılmayacak fırsatlar

Mobil cihazlarda da büyük fırsatlar sunan Samsung Alışveriş Festivali'nde seçili Samsung Galaxy akıllı telefonlardan satın alanlar hediye olarak Galaxy Buds Live kablosuz kulaklık veya Galaxy Fit2 akıllı bileklik kazanıyor. Galaxy S21 Serisi akıllı telefonlardan birini alanlar Galaxy Tab A (8.0”,2019) tablete ücretsiz sahip oluyor. Kullanıcılar, satın aldıkları Galaxy S20 FE akıllı telefon ile de Samsung Taşınabilir SSD T7'de yüzde 30 indirim fırsatı elde ediyor. Galaxy Z Fold2 alan kullanıcılar 32 inç HD Smart TV,  seçili Galaxy tabletlerden alan kullanıcılar ise BeIN CONNECT Sezonluk Taraftar Paketi hediyesi kazanıyor. Galaxy Watch3 akıllı saat ve Galaxy Buds Live kablosuz kulaklığı birlikte alanlar anında 500 TL indirim fırsatı yakalıyor. 

Beyaz eşya alanlar hediye ve indirimlere doyuyor

Festivalde beyaz eşya alanları birçok kampanyanın dâhil olduğu sürpriz fırsatlar da bekliyor. Kampanyalar içerisinde seçili Samsung beyaz eşyalardan 3 tane alan kullanıcılara, 32 inç HD Smart TV hediye fırsatı da sunuluyor. Seçili Samsung buzdolabı ve çamaşır makinelerinden satın alanlara Tefal Ütü veya Samsung Elektrikli Süpürge ürünlerinin de hediye edileceği festivalde, 3'lü ankastre setler de yüzde 25'e varan indirimlerle kullanıcıları bekliyor. 

Televizyon, monitör ve SSD'lerde indirim fırsatı

Samsung TV'ler de alışveriş festivalinde cazip fırsatlarla kullanıcılarla buluşuyor. QLED 8K ve Lifestyle TV'lerden satın alanlar akıllı telefon, soundbar ve robot süpürge hediyelerinden yararlanabiliyor. Ayrıca seçili gaming monitör ve SSD'yi Samsung Online Mağaza üzerinden birlikte satın alan kullanıcılar, yüzde 10 indirim kazanma şansı yakalıyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Samsung Alışveriş Festivali'nde 5 bin TL'ye varan hediye kazanma fırsatı!
  • 24.05.2022 16:57

Samsung Alışveriş Festivali'nde 5 bin TL'ye varan hediye kazanma fırsatı!

‘Samsung Alışveriş Festivali’ kapsamında; 23 Mayıs – 6 Haziran tarihleri arasınd ...

Samsung’un geleneksel ‘Büyük TV Günleri’ kampanyası başladı!
  • 19.03.2022 13:06

Samsung’un geleneksel ‘Büyük TV Günleri’ kampanyası başladı!

Samsung, bu yıl 18-31 Mart tarihleri arasında gerçekleştirdiği ‘Büyük TV Günleri ...

Samsung beyaz eşyalarda 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel indirim!
  • 23.11.2021 11:34

Samsung beyaz eşyalarda 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel indirim!

Samsung’un 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel başlattığı kampanyada, seçili Samsu ...

Samsung’tan robot süpürge hediye fırsatı!
  • 30.06.2021 16:55

Samsung’tan robot süpürge hediye fırsatı!

Samsung’un evlenecek çiftlere özel robot süpürge hediye kampanyası devam ediyor. ...

Samsung Alışveriş Festivali 2021 başladı!
  • 28.03.2021 06:45

Samsung Alışveriş Festivali 2021 başladı!

4 Nisan tarihine kadar gerçekleşecek Samsung Alışveriş Festivali, kaçırılmayacak ...

Samsung Alışveriş Festivali başlıyor
  • 22.03.2021 11:02

Samsung Alışveriş Festivali başlıyor

Kullanıcıların hediye ve indirime doyacağı Samsung Alışveriş Festivali, 26 Mart’ ...