maritbet girişmaritbet
Keşfetteam ile klima keşfinde akıllı dönem!

Keşfetteam ile klima keşfinde akıllı dönem!

Teknoloji, dizayn ve üretimde mükemmelliğin izinde iklimlendirme teknolojileri geliştiren Mitsubishi Electric, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak inovatif çözümler sunuyor. 

Doğru iklimlendirme sistemini seçebilmenin temel noktasının önce ihtiyaçları doğru belirlemekten geçtiğine inanan ve yaptığı işe müşterilerin gözünden bakarak hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen şirket, özel olarak geliştirdiği Keşfetteam uygulaması ve uzman ekipleriyle fark oluşturuyor. Mekânlar için en doğru klima seçiminin yapılmasını inovatif yollarla sağlayan Keşfetteam konsepti, tüm bu süreçlerde kaliteli ürüne yaraşır hizmet mükemmelliğini akıllı maskotu Beebilen ile ikonik olarak hafızalara işliyor. 

İklimlendirme teknolojilerinde imza attığı ilklerle dikkat çeken Mitsubishi Electric, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak çözümleriyle de fark oluşturmayı başarıyor. Geliştirdiği üstün teknolojisi ile yaşam alanlarına konforu en tasarruflu şekilde getirebilmeyi amaçlayan Mitsubishi Electric, hayata geçirdiği Keşfetteam uygulaması ile sektörde daha önce hiç karşılaşılmamış bir keşif süreci hizmetiyle öne çıkıyor. Şirketin teknik uzmanlığı ve müşterilerinden gelen geri bildirimler ışığında geliştirilen Keşfetteam, klima kapasitesinin daha doğru hesaplanmasından klima seçiminin standartlaştırılmasına kadar bir dizi avantaj sunuyor. 

Konfor standartlarını yükselten görülmemiş bir keşif hizmeti

Doğru klima seçimi, hem yaşam alanlarındaki konfor standartlarını sağlamak hem de enerji tasarrufu elde etmek için belirleyici bir rol üstleniyor. Mitsubishi Electric’in geliştirdiği Keşfetteam konsepti ise kullanıcılarına birçok ayrıcalıklı deneyim yaşatıyor. Keşfetteam ekipleri, tecrübeli ve uzman kadrosu ile kişisel beklenti ve ihtiyaçları maksimum oranda karşılarken aynı zamanda mekân için en uygun klimanın seçilmesinde kullanıcılara danışmanlık yapıyor. Üstelik sadece keşfe giden kişinin uzmanlığı ve tecrübesine dayanan geleneksel keşif yönteminin yerine mekânın ısıl ihtiyaçlarını göz önünde tutan ve daha detaylı hesaplama yapan yazılımla ilgili süreçler yönetiliyor. Bu detay çalışma, her farklı cihazın coğrafi bölge, yön, konum gibi değişkenler karşısında gösterdiği kapasite değişimini montaj yapılacak mekânın yapısal özelliklerinin de değerlendirmeye katıldığı dijital ve teknolojik hesaplama araçlarıyla gerçekleştiriyor. Bu sayede Mitsubishi Electric cihazlarına özel seçimler yapılabiliyor.

Termal Görüntüleme ve Artırılmış Gerçeklik Uygulaması ile akıllı keşif

Mitsubishi Electric, Keşfetteam hizmeti ile kullanıcılarını rahat ettirecek ve yaşamlarını kolaylaştıracak çözümlerle kişiselleştirilebilen hizmetler sunuyor. Klima seçimi kadar, klimanın nereye konumlandırılacağı da kullanım ve güç tüketimi açısından kritik bir önem taşıyor. Tam da bu noktada Mitsubishi Electric; Keşfetteam ile keşif yapılan mahaldeki yalıtım sorunları, ısı köprüleri, dış duvarlardaki ve kapılardaki ısı kaçakları gibi pek çok noktayı termal görüntüleme yöntemleriyle tespit ediyor. Keşfetteam ekibinin doğru yönlendirmeleri sayesinde kullanıcıların klimalardan tam verim alabilmeleri ve yüksek enerji tasarrufu yapabilmelerine katkı sağlanıyor. 


Klimanın belirlenen yerde nasıl duracağıyla ilgili soru işaretleri yaşayan kullanıcılar için de Artırılmış Gerçeklik Uygulaması (Augmented Reality) devreye giriyor. Bu uygulama, kullanıcıların ihtiyacına en uygun olan klimanın mekânda nasıl konumlanacağını deneyimleterek maksimum müşteri memnuniyeti sağlıyor. Cihaz tasarımlarında konfor fonksiyonelliklerinin yanı sıra görsel uyumu da ön planda tutan Mitsubishi Electric, tüketicilerin ilk andan itibaren her anlamda uygun cihazı seçmelerini ve deneyimlemelerini sağlayarak müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşıyor. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Keşfetteam ile klima keşfinde akıllı dönem!
  • 02.07.2022 14:26

Keşfetteam ile klima keşfinde akıllı dönem!

Teknoloji, dizayn ve üretimde mükemmelliğin izinde iklimlendirme teknolojileri g ...

Mitsubishi Electric'ten ticari alanlarda akıllı klima çözümleri!
  • 16.04.2022 15:45

Mitsubishi Electric'ten ticari alanlarda akıllı klima çözümleri!

Mitsubishi Electric, ticari alanlara özel olarak tasarladığı yeni Mr. Slim seris ...

Kentsel su sistemleri yönetim yapay zekâ ile daha verimli!
  • 11.03.2022 12:54

Kentsel su sistemleri yönetim yapay zekâ ile daha verimli!

Yapay zekâ, çok yüksek verilerin işlenmesinde ve otomasyon sistemlerinde gösterd ...

Mitsubishi Electric ile temiz hava içeri, kirli hava dışarı!
  • 19.02.2022 16:27

Mitsubishi Electric ile temiz hava içeri, kirli hava dışarı!

Modern toplumlarda bireyler, zamanlarının büyük çoğunluğunu kapalı ortamlarda ge ...

Mitsubishi Electric, bir kez daha İklim "A Listesinde"
  • 01.02.2022 11:59

Mitsubishi Electric, bir kez daha İklim "A Listesinde"

Mitsubishi Electric, bir kez daha CDP Çevre Kuruluşu'nun İklim "A Listesinde" şi ...

Mitsubishi Electric'ten klima kampanyası
  • 10.12.2021 16:06

Mitsubishi Electric'ten klima kampanyası

Mitsubishi Electric, havaların soğumasıyla birlikte 31 Aralık'a kadar sürecek kl ...