Yeni yılın yeni ofis tarzı

Yeni yılın yeni ofis tarzı

Yeni yıl ile birlikte yeni dizaynlar, yeni modeller de vitrinde yer bulmaya başladı.

Kaynak: Sabah Emlak

Mobilyada da yenilikler yeni yılı beklemeden gün yüzüne çıkıyor. Ofisinizde daha fazla vakit geçirmenizi sağlayan modeller iş yerinize bağlayan tasarımları sektörün 40 yıllık deneyimi Tuna Ofis mobilyalarında Akdeniz esintisi dikkat çekiyor. Şirket yönetim merkezlerinin vazgeçilmezi yönetici takımları, ortak mekanlar için tasarlanan oturma grupları, konforlu bir işgünü geçirmeyi garantileyen çalışma koltukları ve çok amaçlı dolap sistemleri ile Tuna Ofis, kalite ve şıklığı bir arada sunuyor.
 
Tasarımda İtalyan rüzgarı
Tuna Ofis, 2011 yılında piyasaya sunacağı iki yeni yönetici takımının tasarımını tamamlayarak üretim aşamasına geçti. Bu takımlardan Piu Meno modeli, dünyaca ünlü İtalyan tasarım ekibi Ambo Studio tarafından, Sura modeli ise Tuna tasarım ekibi tarafından geliştirildi. Ofis grubu içerisinde yer alan çok amaçlı bir dolap sistemi olan Metal Box ise yine İtalyan Ambo Studio tarafından tasarlandı.
 
İsviçre kökenli Girsberger markasıyla 22 yıl öncesine dayanan bir işbirliği bulunan ve sadece ofis koltuğu üreten Tuna Girsberg ise 2011 yılında 4 yeni model piyasaya sunacak. Ortak mekanlar için tasarlanan OTTO, çalışma koltuğu "Y" Chair, misafir koltuğu Leo S ve Corpo yönetici ve toplantı koltukları, ergonomik özellikleri, fonksiyonları, kalite ve tasarım farklılıkları ile dikkat çekiyor.
  • Etiketler:

Yorum Yaz