Vanucci’den benzersiz bahar kampanyası!

Vanucci’den benzersiz bahar kampanyası!

Bonus, Axess, Worldcard ve Maximum Kart’a tüm ürünlerde yüzde 35 indirim artı 12 taksit imkânı!

 

2010 bahar mevsimine muhteşem bir kampanya ile merhaba diyen Vanucci, estetik ve işlevsellik kadar cüzdanları da düşündüğünü gösteriyor. Her zevke hitap eden portföyünde 28 farklı banyo ve mutfak serisi ile bunlara bağlı onlarca farklı model barındıran Vanucci, bahar kampanyasıyla hem iç mekânlara hem de cüzdanlara büyük bir katkı sağlıyor.  Bonus Card, Axess Card, Worldcard ve Maksimum Kart'a yüzde 35 indirim ve de 12 taksit olanağı gibi hayır denmeyecek bir fiyat avantajı sunan Vanucci, ışıl ışıl bahar kampanyası kapsamında iç mekânlara baharın taze soluğuyla yeniden hayat veriyor.
 
Vanucci Kurucusu Ömer Güzgeren, bu cazip fiyat avantajı ile ilgili olarak “Vanucci kalitesine kavuşmak isteyenlere fiyat avantajı sağlamak istedik. Grup olarak güçlü mali yapımızı insan-odaklı hizmet anlayışımızla birleştirebildiğimiz ve herkesin krizden söz ettiği bu dönemlerde tüketicimize fiyat avantajı sunabildiğimiz için gururluyuz. Sektörde küçülme yaşanırken biz büyümeye devam ettik” sözlerini kullanıyor.
 
Yaşamın kalbine giden yol Vanucci mutfaklardan geçiyor!
Platino, Argento, Gesso, Rubino, Agata, Granato, Zircone, Opale, Quarzo, Perla, Azurro, Ambrato, Berillo ve Topazio olmak üzere toplam 14 seriden ve bu serilere bağlı 30 farklı modelden oluşan mutfak portföyüyle Vanucci, mutfakları gerçek bir yaşam alanına dönüştürüyor.  Vanucci, işlevsellik ve estetiğin hayata geçirilmesini sağlayan ilkeleri üretim sürecinin her aşamasında kullanıcılarıyla paylaşıyor ve mutfakta geçirilen vakti, kaliteli zamana dönüştürerek yaşama değer katıyor.
 
Şıklığı tasarım teknolojisiyle bütünleştirerek fark yaratan Vanucci, düzenli depolama alanı sunan kiler dolapları, köşe dolapları, geniş kullanım alanı yaratan derin sürgüler, çekmece içlerinde yer alan özel çatal kaşıklık sistemleri gibi modern ve yaratıcı çözümler sayesinde  işlevden konfor yaratıyor.
 
Doğanın öyküleri Vanucci banyolar ile evinize geliyor!
İlhamını ‘su' ve ‘doğa'dan alan 14 farklı banyo modeliyle Vanucci, doğanın öykülerini evlere taşıyor. Flutto, Pietra, Pioggia, Foglia, Fiume, Dalia, Loto, Lavigne, Mare, Sirena, Goccia, Fontana, Rosa ve Alveo modellerinden oluşan ve tabiatın tüm zenginliğini kullanıcılarının beğenisine sunan Vanucci banyolar, 2008 1. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması'nda ‘Ev Mobilyaları' ve ‘Mutfak ve Banyo Mobilyaları' kategorilerinde birincilik ödülü alan Serkan Şimşir'in imzasını taşıyor. Masiften doğal ahşap kaplamaya, lakeden laminata, dokulu kapaktan cama kadar pek çok farklı malzemenin kullanıldığı banyo tasarımları, evlerin bu belki de en ihmal edilen köşesini bir konfor mekânına dönüştürüyor.
Vanucci'nin büyük fiyat avantajı sunan bahar kampanyasından yararlanmak isteyenlerin  herhangi bir Vanucci bayisine uğramaları yeterli oluyor.
 
  • Etiketler:

Yorum Yaz