maritbet girişmaritbet
Vaillant Super Inverter klimalar yüzde 30 enerji tasarrufuyla serinletiyor!

Vaillant Super Inverter klimalar yüzde 30 enerji tasarrufuyla serinletiyor!

Vaillant, 130 yılı aşkın tecrübesi ile ısıtma ve soğutma sektöründe yenilikler yapmaya ve bu yenilikleri de tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor

Vaillant, 130 yılı aşkın tecrübesi ile ısıtma ve soğutma sektöründe yenilikler yapmaya ve bu yenilikleri de tüm dünya ile aynı anda Türkiye'de tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Vaillant'ın SUPER INVERTER serisi klima cihazları; hem estetik, hem performans, hem de sağlık açısından klima sektörüne yeni bir soluk getirdi. Bu cihazlar; “A”sınıfı klimalara göre % 30 daha tasarruflu olmasını, 3 Boyutlu DC inverter teknolojisi ile buluşturarak, maksimum enerji tasarrufu sağlarken, süper sessiz iç ünitesi, modern çizgileri, ince tasarımı yüksek COP ve EER değerleri ile sınıfındaki diğer cihazlara göre farklı bir noktada yer almakta, yeni bir klima segmenti oluşturmaktadır. (COP ve EER; performans katsayılarıdır, yüksek olması; harcadığınız enerjiye göre yüksek verim aldığınızın göstergesidir.)

Vaillant Süper İnverter klimalar, cihaz kumandası üzerinden tek tuş ile aktive edilen SAĞLIKLI YAŞAM FONKSİYONU çalıştırıldığında, ortam havasına negatif iyon vererek yaşam mahallindeki havayı nötralize eder. Ortamdaki negatif iyon; kişinin kendini daha zinde hissetmesine yardımcı olur. Tüm bu özelliklere ilave olarak, ortama verilen hava üçlü bir filtreleme sisteminden geçirilerek yaşam mahalline ulaştırılır: Önce toz filtresinden geçirilerek kaba partiküller tutulur, ikinci olarak bakterilere kadar etki eden küçüklükteki mikro organizmaları tutan elektrostatik filtreden geçirilir, üçüncü ve son olarak Photo catalyst filtreden geçen hava, kötü kokularından arındırılmış olarak ortama verilir. Bu filtrenin çok önemli bir özelliği de güneş ışığına bırakıldığında kendi kendini temizlemesi ve tekrar kullanılabilir olmasıdır.

Estetik olarak şık ve modern görüntüye sahip bu cihazların derinliği 16,5cm.dir. Cihaz kapalı olduğu zaman üfleme ve emiş kanallarını kapatmakta, kumanda üzerinden çalıştırıldığı zaman tekrar bu kanallar ortaya çıkmaktadır. Böylece ızgaralı cihazlarda hava emişinden meydana gelen siyah is lekeleri bu cihazlarda oluşmamakta, daha şık ve temiz bir görüntü elde edilmektedir. Ayrıca tüm kapasitedeki klimaların iç ünite ebatları aynı olduğu için mekanlar içerisindeki simetrileri de aynı olmaktadır.

Vaillant VAI -1 serisi SUPER INVERTER klima cihazının diğer bir özelliği; bilgisayar ve server odaları gibi yaz, kış, ısı yükü olan, dış ortam sıcaklığının düşük olduğu yerlerde; -10ºC ye kadar soğutma, -15ºC ye kadar ısıtma yapabilmesidir. Böylece 24 saat ve tüm yıl soğutma istenen ortamların klimatizasyonu da bu cihaz ile çok kolay sağlanabilmektedir.

Hızlı ısıtma ve soğutma sağlayan TURBO fonksiyonu, uyku modu ve 24 saat programlama, oda ısısını kumanda üzerinden algılayan FOLLOW ME seçenekleri ile diğer özelliklerine ek olarak kullanıcısına konfor ve performansı bir arada sunmaktadır.

Klima cihazı satın alırken, cihazın teknik özellikleri yanında, o cihazın satış sonrası hizmetlerinin kalitesi de önemlidir.  Bunun için 444 2 888 no'lu Vaillant çağrı merkezi, 24 saat tüketicimizin hizmetinde olup, aynı zamanda tüm Türkiyede Vaillant Group özel VIP servisleriyle hizmet vermek üzere hazır beklemektedir.

Estetik, performans, kalite ve iyi servis hizmeti arayanlar için tasarlanmış VAI-1 Serisi SUPER INVERTER klimalar Vaillant farkıyla satışa sunulmaktadır.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Vaillant'tan enerji tasarruflu yeni nesil kombiler!
  • 06.11.2021 16:39

Vaillant'tan enerji tasarruflu yeni nesil kombiler!

Vaillant, “Yarın için bugünden Vaillant” konsepti ile hazırlanan 3 reklam filmin ...

Vaillant aroTHERM plus, İngiltere'den ödülle döndü!
  • 12.06.2021 09:18

Vaillant aroTHERM plus, İngiltere'den ödülle döndü!

Vaillant’ın 700 kat daha çevreci ısı pompası aroTHERM plus’a “En İyi Isı Pompası ...

Vaillant’tan 700 kat daha çevreci ısı pompası: aroTHERM Plus
  • 27.05.2021 16:59

Vaillant’tan 700 kat daha çevreci ısı pompası: aroTHERM Plus

Vaillant, kombinin yanı sıra ısı pompalarında da çevreci ve akıllı sistemler sun ...

Vaillant'tan “Yeni Showroom Projesi”
  • 01.04.2021 17:34

Vaillant'tan “Yeni Showroom Projesi”

Vaillant, “Yeni Showroom Projesi” ile müşteri deneyimini ileriye taşımaya devam ...

Vaillant “Kafa Rahatlatan Sohbetler”de kadınlara sesleniyor
  • 08.03.2021 17:23

Vaillant “Kafa Rahatlatan Sohbetler”de kadınlara sesleniyor

Vaillant “Kafa Rahatlatan Sohbetler”in 8 Mart özel yayınında kadınlara ses veriy ...

Vaillant Group teknik eğitim faaliyetlerini sürdürüyor
  • 18.02.2021 17:05

Vaillant Group teknik eğitim faaliyetlerini sürdürüyor

Vaillant Group Türkiye teknik eğitim faaliyetleri pandemi koşullarına uygun bir ...