maritbet girişmaritbet
The WOO ile evlerde bahar temizliği zamanı

The WOO ile evlerde bahar temizliği zamanı

Evinizin dekorasyonuna bahar canlılığı katma zamanı geldi

 

Evinizin dekorasyonuna bahar canlılığı katma zamanı geldi. Ev ve iç mekanlarla ilgili binlerce ürünü yenilikçi bir anlayışla Türk tüketicisiyle buluşturan The WOO'ya bahar geldi. Palladium ve İstanbul Forum'daki The WOO mağazalarında baharın canlılığını yansıtan binlerce ürün sizleri bekliyor.

Baharın en güzel yanı doğayla birlikte ruhunuzu ve evinizi yenilemektir. Baharın kapımıza dayanmasına sayılı günler kala evlerimizi de kışın rehavetinden ve kasvetinden kurtarmanın zamanı geldi. “Evim için, benim için” sloganı ile hayatımıza giren The WOO, ev yaşamının tüm ihtiyaçlarına seslenen farklı beğeni ve tarzlara uygun ürünleri aynı çatı altında sunmaya devam ediyor. The WOO, baharın coşkusuna ve canlılığına şimdiden hazır.
 
Ev dekorasyonu için mobilyadan dekorasyona farklı tarzlara seslenen binlerce seçenek sunan The WOO,  yeni ve trendi ürünleri ile baharı şimdiden evinde kucaklamak isteyenleri mağazalarında konuk etmeye hazır. Mobilyadan terliğe kadar ev yaşamına dair çok geniş bir ürün yelpazesini, yepyeni bir mağazacılık anlayışı ile sunan markanın Palladium AVM'de ve İstanbul Forum'daki mağazalarında baharın coşkusunu yansıtan binlerce ürün, zevk sahibi tüketicileri bekliyor.
 
Fonksiyonellik ile estetiği her ürününde bir araya getiren The WOO, ev dekorasyonu konusundaki bütün iç mekan çözümlerinde bu uyumu ön plana çıkarıyor. Evinizin her türlü tekstil ihtiyacını karşılamak için akla gelen ilk adres olan The WOO, nevresim takımlarından yatak örtüsüne, havlulardan masa örtülerine geniş bir ürün gamına sahip. The WOO'nun mobilya, aksesuar ve dekorasyon seçenekleri, özellikle ilkbaharda yenileme yapmak isteyenler için benzersiz olanaklar sunuyor.
 
The WOO evini bir tasarım üssüne dönüştürmek isteyenler için de birbirinden renkli mobilya ve aksesuar seçenekleri sunuyor. Dekorasyon tutkunu herkesi kendisine çekecek olan bahar koleksiyonları, canlı renkleri ve orijinal formları ile dikkat çekiyor. Banyonuza renk mi katmak istiyorsunuz, mutfağınızın yeni bir soluğa mı ihtiyacı var, yatak odanızda bir yenilik mi gerekiyor, yıllardır kullandığınız koltuğunuzdan sıkıldınız mı? Aradığınız her şeyi The WOO'da bulacaksınız.
 
The WOO mağazası, mimari dokunuşlar ile şekillenmiş binlerce ürünü profesyonel bilgi ve bakış açısı ile bir bütünlük içerisinde mağazasında sergiliyor. Herkesin kendi evinin mimarı olabilmesi için mimar gözüyle dekore edilmiş mekânlar sunan ve müşterileri için ilham verici kurgular yaratan The WOO kısa sürede müşterilerin gözdesi haline geldi.
  • Etiketler:

Yorum Yaz