Kale Banyo duş sistemleri ile günlük yaşamın stresinden kurtulun

Kale Banyo duş sistemleri ile günlük yaşamın stresinden kurtulun

Doğa ve kullanıcı dostu tasarım ürünlerini tüketicilerine ezber bozan bir yorumla sunan Kale Banyo, banyoların vazgeçilmezi duş sistemleriyle gündelik yaşamın stresinden arınma ve yenilenmeyi vaad ediyor

 

Yaşam konforunu artıran tasarım ürünlerini tüketicilerine sunan banyo sektörünün öncü markası Kale Banyo, farklı boyut ve formlardaki duş sistemleri ile banyoları, gündelik yaşamın stresinden arınma ve yenilenme mekânlarına dönüştürüyor. Kullanıcılarının kişisel beğenilerine uygun, zengin bir ürün yelpazesi sunan Kale Banyo Duş Sistemleri; sürgülü üst takımlar, el duşu takımları, duş başlıkları, duş barları, su jeti ve yönlendiricileri, ankastre banyo bataryaları, ankastre duş bataryalarından oluşuyor.  

Ergonomik yapısı ve kullanıcılar için özenle geliştirilen tasarımlarıyla Kale Banyo duş sistemleri spa keyfini banyolara taşıyarak, kare ve yuvarlak olmak üzere iki farklı formda tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Banyoların şıklığını tamamlayan, mekâna özel çözümler sunan el duş sistemleri, hem armatürlerle kusursuz bir uyum sağlıyor hem de tüketicilerin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılıyor. Duş başlığı çekildiğinde değişen akış çeşitleriyle, tıpkı diğer ürünlerinde olduğu gibi doğaya da gereken önemi vermeyi ihmal etmiyor.

Banyo ürünlerinde duş sistemlerini yeniden yorumlayan Kale Banyo, bir taraftan zengin ürün yelpazesi ile banyoların ve evlerin vazgeçilmez bir parçası olmayı vaad ederken; diğer taraftan sunduğu “easy clean” sistemi sayesinde kolay temizlik özelliği sağlayarak, estetik bir tasarımın da kullanışlı olabileceğini tüketicilerine kanıtlıyor.

  • Etiketler:

Yorum Yaz