GROHE ile güvenli ve konforlu banyo keyfi

GROHE ile güvenli ve konforlu banyo keyfi

Termostatik bataryalar konusunda uzman bir marka olan GROHE, bu konuda yarım yüzyılı aşkın tecrübesi ile üstün teknolojilerle donatılmış ürünler geliştiriyor

     
Termostatik bataryalar konusunda uzman bir marka olan GROHE, bu konuda yarım yüzyılı aşkın tecrübesi ile üstün teknolojilerle donatılmış ürünler geliştiriyor. Tercih edilen su ısısını önceden ayarlamanıza ve banyo süresince muhafaza etmenize olanak sağlayan ürünler sizin ve sevdiklerinizin emniyet ve konforu konusunda son derece titiz bir yaklaşıma sahip.

Dünyanın en hassas termometresi olan cildiniz ile test edilen GROHE termostatik bataryalar, TurboStat® teknolojisi ile su basıncındaki ani değişikliklere karşı iki kat daha hızlı tepki veriyor. Böylece arzu edilen su sıcaklığına saniyenin üçte biri zamanda ulaşılabiliyor ve su sıcaklığı duş boyunca aynı şekilde muhafaza ediliyor. Bu teknoloji ile su sıcaklığında olabilecek aşırı artışların önüne geçilerek, haşlanmalara karşı en üst noktada güvenlik sağlanıyor.
 
GROHE termostatik bataryaların kullanıcıları için sunduğu faydalardan biri de GROHE CoolTouch® teknolojisi. Bu teknoloji, üründen sıcak su akarken armatür yüzeyinin ısınmasını engelleyerek güvenli dokunma alanı oluşturuyor. Banyo, duş ve ankastre banyo/duş bataryası olarak farklı modellerle sunulan termostatik bataryalar, evlerde özellikle bebeklerin ve çocukların güvenli bir şekilde banyo keyfi yaşamaları için tercih ediliyor.
 
İstenen su ısısına kısa sürede ulaşarak fazla miktarda su kullanımının önüne geçen termostatik bataryalar, su ve enerji tasarrufu sağlıyor. Termostatik duş bataryalarında bulunan EcoButon ile su kullanımı %50'ye varan oranda azaltılabiliyor.
 
  • Etiketler:

Yorum Yaz