maritbet girişmaritbet
Eski yatağını getirene 400 liralık indirim!

Eski yatağını getirene 400 liralık indirim!

İşbir, eski yatağını getirene 400 liraya varan indirim yapıyor, bir de TEMA ile fidan dikiyor

 

Türkiye'nin yatak uzmanı İşbir Yatak, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde çok ilginç bir kampanyaya imza atıyor. Eski yatağını İşbir'e getirip yeni yatak alan herkese yatak başına 400 liraya ulaşabilen indirimler yapan firma, ayrıca değiştirme kampanyasından yararlanan tüm müşterilerine bir sürpriz daha yapıyor.

İşbir Yatak, kampanya süresince müşterileri adına Türkiye Erozyonla Mücadele ve Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) ile yaptığı işbirliği çerçevesinde 1 adet de kendi adını tasıyan sertifikalı fidan diktiriyor. Böylece İşbir müşterileri hem rahat, sağlıklı ve kaliteli yeni bir yatağa kavuşuyor hem de cennet vatanımızın güzelleşmesine katkıda bulunuyor. İşbir Sünger SanA.Ş. Genel Müdürü Metin Gültepe , kampanya hakkında şu bilgileri verdi:
 
“Eski yatağını bize getiren ve Yatak Viscostar ve Pocket Spring grubu ‘Akıllı Yatak' lardan alan tüm müşterilerimiz kampanyada 400 lira ya varan değiştirme indiriminden yararlanacak. TEMA Vakfı kanalıyla da onun adına bir fidan dikilecek. Hedefimiz, hem müşterilerimizi daha uygun şartlarda sağlık ve rahatlıkla tanıştırmak hem de ülkemizin çok ihtiyacı olan ağaçlandırma kampanyalarına firma olarak bir yenisini eklemek. Kampanyamızda Viscostar Nature Massage yatakta yüzde 10, Viscostar Yataklar'da yüzde 6, Pocket Spring Yataklar'da ise yüzde 6 İndirim uygulanıyor. Kampanyamız 31 Mayıs'a kadar devam edecek.”
 
  • Etiketler:

Yorum Yaz