Demirdöküm klimada yazlık kampanya!

Demirdöküm klimada yazlık kampanya!

Demirdöküm’ün yeni nesil klimaları da kapsayan yaz kampanyası, Axess’e özel vade farksız 12 taksit imkanı sunuyor

 
 
 
DemirDöküm, özellikle yaz aylarında artan klima ihtiyacına paralel olarak bu yıl piyasaya sunduğu yeni nesil klimaları da içine alan özel bir kampanya başlattı. Tüm yaz ayları boyunca (Haziran-Temmuz-Ağustos ayları boyunca) sürecek olan kampanyaya kombilerden şofbenlere, A enerji sınıfı klimalardan termosifonlara kadar DemirDöküm'ün yirmiyi aşkın ürünü de dahil edildi.
 
Demirdöküm'den 2010'a özel A410 serisi split klimalar

DemirDöküm, piyasaya sunduğu yeni nesil duvar tipi split klimalar, R 410A gazı ve üstün ürün özellikleri sayesinde, çevre dostu ve yüksek verimli bir iklimlendirme imkanı sağlıyor. R 410A gazı ozon tabakasına zarar vermediği için çevre dostu gaz olarak nitelendiriliyor. Ayrıca bu gaz klimaların daha yüksek enerji verimliliği ve performans ile çalışmasını sağlıyor.
 
A 410 Serisi Split Klimalar; A sınıfı olmaları ve soğutma-ısıtma konumundaki enerji verimlilik oranları ile (EER – COP) daha az elektrik tüketimi, dolayısıyla daha yüksek tasarruf sağlıyor.
 
DemirDöküm'ün mühendisleri tarafından tasarlanan ve Bozüyük'teki klima fabrikasında üretilen yeni klimalar 9.000, 12.000, 18.000 ve 24.000 BTU/h kapasiteleri ile satışa sunuluyor.
 
Yüksek verim ve çevreci iklimlendirmeye imkan sağlamasının yanı sıra bu klimalar aynı zamanda düşük ses seviyesi ve estetik dizaynı ile oldukça dekoratif.
 
A 410 Serisi Split Klimalarda bulunan özel iyonizer teknolojisi, ortama verilecek havadaki pozitif yüklü toz zerreciklerini tutarak hava kalitesini artırıyor.
 
DemirDöküm A 410 Serisi klimalardaki en önemli özelliklerden biri ise ev dekorasyon malzemelerinden kaynaklanan su-karbondioksit içinde çözünen ve sağlığa zararlı etkisi olan formaldehit kirliliğini önleyerek ortama temiz hava sağlayan LTC Filtrelerin bulunması.
 

  • Etiketler:

Yorum Yaz