Yıldız Entegre'den antibakteriyel parkeler!

Yıldız Entegre'den antibakteriyel parkeler!

Yıldız Entegre, koronavirüs salgını ile evlere kapandığımız ve doğadan uzak kaldığımız bu dönemde yaşam alanlarına ağacın sıcak dokusunu yansıtıyor.

Sağlıklı ve hijyenik yaşam alanları için üretim yapan şirketin tüm ürünleri, üretimin başladığı ilk günden bu yana insan sağlığını önceliklendiriyor. 

Covid-19 pandemisi nedeniyle hayatın her alanında hijyen önem kazandı. Salgın nedeniyle değişen tasarım yaklaşımları, sağlıklı ve hijyenik yaşam alanları tasarlamayı öncelikli hale getirdi. Yenilikçi ve inovatif yaklaşımıyla sektörde fark oluşturan Yıldız Entegre, zengin ürün gamının tamamında bulunan %99,99'a varan antibakteriyel özelliğiyle tüketicilerin tercihi oluyor.

"Bugün ürettiklerimiz, yarınlarımızı tüketmesin” anlayışı doğrultusunda, çalışmalarını ‘doğaya ve insana saygı' ilkesiyle sürdüren şirket, kurulduğu günden bu yana ileri teknolojiyle donatılmış tesislerinde insan sağlığı ve güvenliğine öncelik veren sürdürülebilir ürünlere yatırım yapmaya devam ediyor.  Firma aynı zamanda konfor ve estetiğin yanı sıra yüzde 99,99'a varan antibakteriyel özelliği olan tüm ürünleriyle de müşterilerinin yaşam alanlarında hijyen sağlıyor. 

Tüm dünyada mekanların hijyenik ve sağlıklı olmasının öneminin anlaşıldığı bir dönem yaşandığına dikkat çeken Yıldız Entegre Satış ve Pazarlama Direktörü Selçuk Ormancı, ‘'Pandemi süreci, sürdürülebilir ürünlere olan talebi ve beklentiyi artırdı. Bu dönemde Yıldız Entegre olarak hedefimiz, tüketicilerimize uygun fiyatlı, sağlıklı ve uzun ömürlü ürünler sunmak, herkesin yaşadığı ya da çalıştığı yeri istediği gibi dekore etmesine yardımcı olmak. Yıldız Entegre güvencesiyle VarioClic ve TerraClick markalarıyla parkede, Variodor markasıyla monoblok mdf kapıda ve Yıldız Trend markasıyla plaka grubunda kullanıcılara sunduğumuz ürünlerimiz %99,99' a varan antibakteriyel özelliğe sahip. Ürünlerimizin sahip olduğu bu antibakteriyel özelliği sayesinde tüm yaşam alanlarında gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Kalite standartlarından taviz vermeden üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz ISO 22196 standartları ile test edilmiştir. Üretim süreçlerimizin ne kadar güvenli olduğunu bir kez daha kanıtlamış olduğumuza inanıyorum. Bu bilinç ve sorumlukla aynı titizlikle çalışmaya ve insan sağlığına ürünlerimizi ürettiğimiz ilk günden bugüne olduğu gibi gelecekte de öncelik vermeye devam edeceğiz.'' şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

THY ve Finnair arasında ortak uçuş anlaşması!
  • 23.09.2021 15:51

THY ve Finnair arasında ortak uçuş anlaşması!

Türk Hava Yolları (THY) ile Finlandiya'nın bayrak taşıyıcısı Finnair arasında or ...

THY, günlük 1221 seferle Avrupa'da ikinci sırayı aldı
  • 21.09.2021 10:22

THY, günlük 1221 seferle Avrupa'da ikinci sırayı aldı

Türk Hava Yolları (THY), günlük 1221 sefer yaparak Avrupa'da en çok uçuş icra ed ...

THY'de yurt içi uçuşlarında ikram servisi başlıyor
  • 21.09.2021 10:16

THY'de yurt içi uçuşlarında ikram servisi başlıyor

Türk Hava Yolları (THY) dış hatlardan sonra yurt içi uçuşlarındaki ikram servisi ...

2021'de en çok konut ağustos ayında satıldı
  • 16.09.2021 16:38

2021'de en çok konut ağustos ayında satıldı

TÜİK rakamlarına göre, 2021’in ilk 8 ayında en yüksek konut satışının gerçekleşt ...

THY'den "Fiyatı Koru" uygulaması paylaşımı
  • 15.09.2021 16:59

THY'den "Fiyatı Koru" uygulaması paylaşımı

Türk Hava Yolları (THY), yolcuların seyahatlerini planlarken bulduğu uygun bilet ...

Muğla'da konut satışları yüzde 26,8 azaldı
  • 15.09.2021 10:19

Muğla'da konut satışları yüzde 26,8 azaldı

TÜİK, 2021 yılı Ağustos ayı Konut Satış İstatistiklerini yayımladı. Buna göre Mu ...