Roca’dan duş teknelerine yenilikçi yaklaşım!

Roca’dan duş teknelerine yenilikçi yaklaşım!

Banyo alanları için geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde gelen markalarından olan Roca, özel malzemelerden üretilen ve istenilen ölçülerde kesilmeye imkan tanıyan duş tekneleriyle banyo alanlarına hem çekicilik hem işlevsellik katıyor. 

Özgün dokularla duyuları harekete geçiren tasarımlar sunan Roca, aynı zamanda geliştirdiği yenilikçi malzemeler ile daha güvenli, dayanıklı ve hijyenik banyo alanlarının oluşturulmasına destek oluyor. Roca’nın özgün malzemeleri olan Senceramic®, Stonex® ve Surfex® ile üretilen duş tekneleri, tüm banyo alanlarına uygun boyut ve renk alternatifleriyle farklı tasarım ihtiyaçlarına çözüm oluyor. 

Senceramic® ile uzun ömürlü duş tekneleri

Doğal dokuların zarifliğini seramik malzemenin avantajlarıyla buluşturan Senceramic®, yüksek kaliteli benzersiz bir karışımla üretiliyor ve küçük bir dokunuşla banyonuzda fark oluşturmanızı sağlıyor. Senceramic® ile tasarlanan Cratos duş tekneleri, zemin seviyesinde modern duş alanı uygulamalarına olanak tanırken, gözeneksiz yapısı sayesinde de maksimum hijyen ve temizlik kolaylığı sunuyor. Aşındırıcı malzemelere ve UV ışınlarına karşı dayanıklılık sunan Cratos duş tekneleri, kayma önleyici dokusu ile de uzun yıllar güvenli bir kullanım vaat ediyor. 

Senceramic® ile üretilen duş tekneleri, mat beyaz, bej, kahve, inci ve onyx renk alternatifleri ve 10 farklı boyut seçeneğiyle hayalinizdeki banyoyu gerçeğe dönüştürmenize imkan tanıyor.

Her ölçüye uyum sağlayan Stonex® 

Yüksek kaliteli reçine ve mineral bileşiminden oluşan özel Stonex® formülü ile üretilen Terran duş tekneleri, istenilen ölçüye göre hazırlanabilme özelliği ve 7 farklı renk seçeneği ile her banyonun gereksinimine cevap veriyor. Üretim sürecinde elde edilen dokulu yüzeyi sayesinde kaydırmaz özellik sunan Stonex®, darbeye, kimyasal ürünlere ve UV ışınlarına karşı üst düzey direnci sayesinde mükemmelliğini ve orijinal rengini uzun süre koruyor. 

Doğadaki taş ve kaya yüzeylerinden ilham alan Stonex ile üretilen Terran serisi duş tekneleri çerçeveli, çerçevesiz, dikdörtgen, kare ve açılı modellerle birlikte; beyaz, arduaz, siyah, inci, onyx, bej ve kahve renk seçenekleriyle satışa sunuluyor. Bu yönüyle farklı tasarımlara ve farklı renklere imkan sunarken, istenilen ölçülerde kesilme özelliğiyle otel ve hastane gibi farklı ölçülere uyum gerektiren mekanlarda da ideal bir seçenek haline geliyor. 

Surfex® doğadan güç alıyor

Surfex®, çok çeşitli boyutlara ve açılara uyum sağlayan, şimdiye kadar banyolarda yenilikçi tasarımlara izin veren, her yönüyle özgün bir malzeme sunuyor. Surfex® malzeme ile üretilen Modo duş tekneleri, mineral içeren yapısı ve parlatılmış yüzeyi ile banyoların ıslak alanlarında kullanım için ideal kaymaz bir zemin oluşturuyor. Ayrıca kimyasal maddelere ve UV ışığına karşı yüksek direnç sağlayan Surfex®, tamamen organik malzemelerden üretiliyor ve bu yönüyle yüzde yüz geri dönüştürülebilir bir ürünü banyolara kazandırıyor.
 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Roca, yeni koleksiyonlarıyla ISH 2023 fuarına katılıyor
  • 07.03.2023 16:39

Roca, yeni koleksiyonlarıyla ISH 2023 fuarına katılıyor

Roca, fuar öncesinde özel katılımlı lansmanla mimarları Barcelona’da ağırladı&nb ...

Roca banyo mobilyalarıyla stil, kalite ve işlevsellik sunuyor
  • 12.11.2022 13:17

Roca banyo mobilyalarıyla stil, kalite ve işlevsellik sunuyor

Banyo alanları için tasarladığı ve ürettiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde ...

Roca, geleceğin banyolarını tasarlıyor
  • 17.09.2022 14:40

Roca, geleceğin banyolarını tasarlıyor

Roca, hayatı kolaylaştıran teknolojilerle ile banyoları keyifli bir yaşam alanın ...

Roca’da her banyoya uygun çözüm var!
  • 11.08.2022 17:27

Roca’da her banyoya uygun çözüm var!

Farklı banyo ihtiyaçlarına özel ürünler sunan Roca, küçük banyoları işlevsel bir ...

Roca’dan duş teknelerine yenilikçi yaklaşım!
  • 06.08.2022 12:59

Roca’dan duş teknelerine yenilikçi yaklaşım!

Banyo alanları için geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde gelen marka ...

Roca Grup sürdürülebilirliğe odaklandı, cirosunu yüzde 21.9 artırdı!
  • 23.07.2022 00:45

Roca Grup sürdürülebilirliğe odaklandı, cirosunu yüzde 21.9 artırdı!

Banyo ürünleri üretimi ve pazarlamasında dünya lideri Roca Grup, sürdürülebilirl ...