LG Therma V ile kış aylarında mükemmel ısınma!

LG Therma V ile kış aylarında mükemmel ısınma!

LG Electronics (LG), ısınmada çevreci ancak son derece verimli çözüm arayan tüketiciler için Therma V Isı Pompasını sunuyor.

Betonarme ya da kerpiç, kent ya da kırsal fark etmeksizin her yerde her tür yapıya uygun olan LG Therma V Isı Pompası, havadan emilen doğal enerji ile çalışarak CO2 emisyonunu önemli ölçüde azaltıyor. Böylelikle, mükemmel ısınmayla, çevre dostu çözümü bir arada sunuyor. Fosil yakıt kullanmadan kaliteli, verimli ve düşük maliyetli ısınma sağlayan LG Therma V, - 25 ºC gibi düşük bir ortam sıcaklığında dahi yüksek verimle çalışıyor.  

Farklı iklim özellikleri gösteren farklı bölgelerde, kentte, kırsalda, ahşap, betonarme, kerpiç fark etmeksizin her türlü binada üst düzeyde verim sağlayan LG Therma V Isı Pompası, çevre dostu ısınma ve sıcak su sağlıyor. Dış havadan emilen doğal enerjinin yüzde 75'ini kullanan ve geri kalan yüzde 25'lik kısmı elektrikten alan LG Therma V, klasik yöntemlere oranla CO2 emisyonunu önemli ölçüde azaltıyor, fosil yakıt kullanmadan da ısınmanın mümkün olduğunu ispatlıyor. Klasik ısıtıcılara oranla 4 kat daha etkili olan LG Therma V, ne kadar uzun süre kullanılırsa o oranda maliyet tasarrufu sağlıyor. 

- 25 ºC gibi düşük bir ortam sıcaklığında dahi mükemmel şekilde çalışan Therma V Isı Pompası, soğuk dış ortam havasında bile 65 ºC'ye kadar sıcak su sağlıyor. LG Therma V, yaz aylarında ise soğutma ihtiyacını karşılayarak yine enerji tasarrufuna katkıda bulunuyor. Therma V Isı Pompası’nın Wi-Fi üzerinden kolayca kontrol edilmesi kullanıcılara ekstra rahatlık sağlıyor. 

Yenilenebilir kaynaklar kullanan ve kullanıcıların hayatına büyük bir konfor getiren LG Therma V Isı Pompası, zahmetsiz ve kolay kurulumuyla da öne çıkıyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

LG Therma V ile kış aylarında mükemmel ısınma!
  • 23.10.2021 11:22

LG Therma V ile kış aylarında mükemmel ısınma!

LG Electronics (LG), ısınmada çevreci ancak son derece verimli çözüm arayan tüke ...

LG Therma V ile ısınmaya çevre dostu çözüm
  • 21.01.2021 10:40

LG Therma V ile ısınmaya çevre dostu çözüm

Her türlü yapıya uyan, yüksek verimli ve düşük maliyetli bir ısınma çözümü olan ...

LG Therma V ile ısıtma, soğutma ve sıcak su bir arada!
  • 11.11.2020 09:54

LG Therma V ile ısıtma, soğutma ve sıcak su bir arada!

LG Therma V, kolay kurulumu, ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacını tek ürünle ç ...