maritbet girişmaritbet
CUBO'dan adı gibi destansı bir renk; İlyada!

CUBO'dan adı gibi destansı bir renk; İlyada!

CUBO’nun iç cephe renk kartelasında yer alan ‘İlyada’ rengi, içinde yeşil ve gri tonlarını barındıran iddialı bir renk. Yeşil gri dediğimiz günümüzün en trend renk tercihleri arasına yerleşen İlyada, adını taşıdığı destan kadar güçlü bir etki oluşturuyor mekanlarda…

Yeşil gri doğadan gelir. Renk kartelasını hazırlarken doğanın gücünden esinlenen CUBO, ‘’İlyada’’ adıyla kartelasına kattığı rengi de böyle tasarlamış.

Doğanın en belirgin renklerinden olan yeşil gri tonlar, zarafeti, gizemi ve sıra dışılığı temsil ediyor. İsmini dünyaca ünlü İlyada Destanı’ndan alan bu renk, tercih edeceğiniz mekanlarda işte böyle güçlü duygular uyandırıyor.

Bildiğimiz üzere yaşadığımız alanlarda tercih ettiğimiz renkler yalnızca şık bir görünüm elde etmek için değil, aynı zamanda tarzımızı, karakterimizi, alışkanlıklarımızı hatta ruhumuzu etkileyen en önemli psikolojik unsurlardan. Ünlü Rus Ressam Vasily Kandinsky’nin de dediği gibi ‘’Renk, ruhu doğrudan etkileyen bir güçtür.’’

Oldukça zengin ürün alternatifleri ve renk seçenekleriyle sektörde iddiasını ortaya koyan CUBO’nun ‘İlyada’ rengi de tercih edildiğinde doğanın güçlü izlerini duvarlara taşıyor.

‘İlyada’ rengi CUBO’nun tüm iç cephe boyalarında elde edebileceğiniz bir renk. Tercih edeceğiniz iç cephe boyası ipek mat, soft mat, mat görünümlü, su bazlı ve silinebilir özellikteki tüm ürün gruplarında hazır olarak bulunuyor. CUBO’nun İlyada Rengi’ni “Boyacı Küpü Renklendirme Sistemi” ile sağlayacağınız farklı renk tonlarıyla birlikte kullanarak sıra dışı mekanlar tasarlayabilirsiniz.  

  • Etiketler:

Yorum Yaz