Çetmen Mobilya'nın yeni marka yüzü Demet Akalın oldu!

Çetmen Mobilya'nın yeni marka yüzü Demet Akalın oldu!

Mobilya sektöründe 60. yıla girecek olan Çetmen’in yeni marka yüzü Demet Akalın oldu.

Çetmen’in lansman çekimleri için kamera karşısına geçen ve markanın ilk reklam filminde şarkısı Koltuk’u yeniden yorumlayan Demet Akalın, “Yeni Çetmen, Yeni hayat” sloganıyla tüketiciye seslendi.

İletişim çalışmaları için ünlü şarkıcı Demet Akalın ile 2022 yılı sonuna kadar el sıkışan Çetmen, yenilikçi ve modern koleksiyonları ile fark yaratmaya devam edecek.

İlk mağazasını 1962 yılında İzmir'in Bayraklı ilçesinde açan ve ürettiği mobilyaları tüketicilerin beğenisine sunan Çetmen günümüzde 16 ilde hizmet veriyor. Toplamda 53 mağazası bulunan Çetmen; yenilikçi ürünler ve çözümler üretmeyi, satış öncesinde ve sonrasında kaliteli hizmet sunmayı temel strateji olarak izliyor.

Çetmen’in fark yaratan tasarımları ile oturma grubundan yatak odasına, mutfak mobilyasından yemek odasına kadar geniş ürün yelpazesi bulunuyor.

Marka reklam yüzü olarak Demet Akalın ile çalışmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyduklarını belirten Çetmen Pazarlama ve Marka Müdürü Hulusi Oflas şunları söyledi: “Tüketicilerin satın alma tutum ve davranışları her geçen gün değişiyor. Çetmen bu gerçeği göz önünde tutan ve yarım asırı aşkın süredir kendisini sürekli yenileyen, sektörün referans alınan markalarından biri. Bu sebeple reklam filmimizde önceki filme atıfta bulunduk ve “İşte Çetmen, İşte Hayat” olan sloganımızı “Yeni Çetmen, Yeni Hayat” olarak güncelledik. Böylece bizi tercih eden tüketicilerimize vermek istediğimiz mesaj, mirasımızı koruyarak geldiğimiz noktada yeniliği ve değişimi her zaman benimseyeceğiz oldu. Yeni yılda da markamıza yapacağımız yatırımlar büyüyerek devam edecek.”

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Çetmen Mobilya'nın yeni marka yüzü Demet Akalın oldu!
  • 06.01.2022 12:42

Çetmen Mobilya'nın yeni marka yüzü Demet Akalın oldu!

Mobilya sektöründe 60. yıla girecek olan Çetmen’in yeni marka yüzü Demet Akalın ...

Çetmen Mobilya'nın Demet Akalın'lı reklam filmi!
  • 25.01.2017 12:27

Çetmen Mobilya'nın Demet Akalın'lı reklam filmi!

Çetmen Mobilya'nın reklam yüzü ünlü şarkıcı Demet Akalın oldu. ...