2022 dekorasyon trendlerinde doğallık ön planda!

2022 dekorasyon trendlerinde doğallık ön planda!

2021 yılı ev dekorasyonu trendleri için heyecan verici bir yıl oldu. Yaşam alanlarında geçirilen sürenin artmasının ardından; doğal tercihler evleri tamamladı. 2022 ev dekorasyonu trendlerinde de doğanın iyileştirici gücü öne çıkıyor.

Evlerimizde, ofislerimizde ve tüm yaşam alanlarında değişimler sağlayarak mekanların ruhunu yenilemenin şimdi tam zamanı. Başta anahtar ve priz tasarımları olmak üzere tüm yaşam alanlarına stil sahibi imzalar atan sektörün önde gelen markalarından Günsan, yeni sezonun dekorasyon trendlerine Radius Design serisinin çiçek desenleri, Visage Amazon ile doğanın izleri, Radius Elements ile doğal taşların gücüyle eşlik ediyor. Evinde yeni stiller deneyimlemek isteyenlere özgün bir tasarım vaadi sunuyor, kişisel zevkleri tasarımla buluşturuyor.

Doğanın izleri ile denge ve uyumu evlere taşıyın

Yakın geçmişte ivme kazanan biyofilik tasarımlar; iç mekanlarda doğanın izlerini güçlendirerek her zamankinden daha çok arzulanan denge ve uyumu evlere taşıyor. Organik malzeme, ahşap, taş ve seramik gibi doğal dokular, bitkilerle kombinlenerek rahatlatıcı alanlar oluşturuluyor.  Renk kartelasının doğal tonları ile evlerde görsel bütünlük yakalanıyor. Doğal ahşabın iç ısıtan tonlarının bulunduğu Visage Amazon serisi de ev stilini tamamlıyor. 

Sezonun taş trendi: maksimum kullanışlılık ve huzur

Aydınlık ve ferah yaşam alanları oluşturmak için sadece beyaz rengin doğru olduğu inancının yıkıldığı yeni sezonda, özellikle doğa ile uyumlu bir görünüm yakalayan renkler sıklıkla tercih ediliyor. Doğal yaşam trendini benimseyenler çok fazla zaman, efor ve beceri gerektiren büyük değişimler yerine, yorulmadan aynı zamanda büyük etki oluşturacak küçük eklemelere yöneliyor. Doğal taş ile doğanın izlerini Radius Elements çerçevelerine yansıtan Günsan şıklığı ve doğallığı bir araya getiriyor. 

İç mekanlara çiçek desenleriyle gelen şıklık

Geçmişin izleriyle retro bir atmosferin cesur tavrını göreceğimiz 2022 yılında çiçek desenleri büyük formlarla oyuna dahil oluyor. İlk olarak duvar kağıtlarında farklılık oluşturan çiçekler, koltuklara da iddialı bir şıklık katıyor. Geçmişten gelen karakter ve çekicilikleriyle koyu tonlar ile hardal rengi üzerine işlenen bu desenler yeni versiyonlarıyla modern görünüm sunuyor.  Günsan, tasarım odaklı geliştirilen Radius Design serisi ile de kullanıcının istediği çiçek desenini dekorasyonuna yansıtmasına imkan tanıyor.
 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Günsan'ın ürünlerini iki proje daha tercih etti!
  • 19.07.2022 17:40

Günsan'ın ürünlerini iki proje daha tercih etti!

Günsan, son olarak Relax Meydan Yaşamkent projesi ve Ramada Resort by Wyndham Kı ...

Dekorasyonun doğaya uygun hali: Visage Amazon
  • 10.07.2022 10:39

Dekorasyonun doğaya uygun hali: Visage Amazon

Hem trendler hem de farklı koleksiyonlarla dekorasyonda seçenekler zenginleşirke ...

Radison Blu Otelleri, Günsan Elektrik'i tercih etti
  • 24.05.2022 17:23

Radison Blu Otelleri, Günsan Elektrik'i tercih etti

Günsan Elektrik, geniş kapsamlı büyük projeler de kalite ve şıklık katmayı sürdü ...

Günsan'dan doğa ve bütçeye katkı sağlayan aydınlatma teknolojisi!
  • 21.05.2022 16:21

Günsan'dan doğa ve bütçeye katkı sağlayan aydınlatma teknolojisi!

Enerjiden olabildiğince tasarruf etmek hem bütçe yönetimi hem de gezegenin sağlı ...

Günsan, üretim hacmini yüzde 50 artırmayı hedefliyor
  • 16.04.2022 13:58

Günsan, üretim hacmini yüzde 50 artırmayı hedefliyor

Elektrik malzemeleri alanında anahtar başta olmak üzere ekipman üretimiyle sektö ...