maritbet girişmaritbet
Roca, geleceğin banyolarını tasarlıyor

Roca, geleceğin banyolarını tasarlıyor

Roca, hayatı kolaylaştıran teknolojilerle ile banyoları keyifli bir yaşam alanına dönüştürüyor.

Hayatı rahat ve konforlu kılan teknolojiler evlere giderek daha fazla dahil oluyor. Kişiselleştirilmiş, uzaktan kontrol edilebilen mekanizmalar, kullanıcılarına eski alışkanlıklarını unutturacak, benzersiz konfor alanları oluşturmada iddialı. Üst düzey teknolojiyi yenilikçi ürünlerine entegre eden Roca, banyolarında sıradanlıktan uzaklaşmak isteyenler için teknoloji, rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor.

Banyo alanları için tasarladığı ve ürettiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde gelen markalarından Roca, hayatı kolaylaştıran teknolojilerle ile banyoları keyifli bir yaşam alanına dönüştürüyor. Kişiselleştirilebilir özellikleri ile öne çıkan akıllı klozetler, duş üniteleri, cep telefonuna bağlanabilen mobilya üniteleri, temassız teknolojiye sahip aynalar banyolardaki konforu bir üst seviyeye çıkarmaya yardımcı oluyor. Günlük bakım rutinlerini konforlu anlara dönüştüren bu teknolojiler, aile üyelerinin her birinin beklentisini karşılamayı başarıyor. 

Akıllı klozetler ile mükemmel hijyen 
 
Bugünlerde hepimizin en çok dikkat ettiği konu hijyen. Yaşam alanlarımızda hijyeni en üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olan akıllı ürünlere giderek daha fazla ihtiyaç duyuyoruz. Roca’nın teknolojiyi klozetlerine entegre ettiği In-Wash® Akıllı Klozet kanalsız tasarımıyla hijyeni desteklerken, her kullanımdan önce ve sonra kendini temizleyen başlık mekanizmasıyla da temizlik yükünü hafifletiyor. Sıcaklık, basınç ve suyun konumunda uzaktan kumanda ile kolaylıkla değişiklik yapılabilmesi sayesinde ise de konfor anlayışına yeni bir boyut katıyor.

Akıllı Duş ile ne kadar su harcadığınızı takip edin 

Duşa girdiğinizde suyun ısınmasını beklediğiniz, istediğiniz sıcaklığı bulmaya çalışırken boşa su harcadığınız günler geride kaldı. Tek kumandayla banyo keyfini taçlandırmak kulağa nasıl geliyor?  Roca’nın geliştirdiği Akıllı Duş ile ailenizin tüm üyeleri, kişiselleştirilmiş profillerine kontrol bölmesinden kolaylıkla erişebilir ve kayıtlı ayarlarıyla mükemmel bir duş deneyimi yaşayabilir. Akıllı Duş ile mobil uygulama üzerinden duş sırasında ne kadar su ve enerji harcadığınızı da takip edebilir, daha verimli bir kullanıma kolaylıkla yönelebilirsiniz.

Günlük rutinlerinizi keyfe dönüştürün

Banyonuzu, saçınızı kuruturken müzik dinlediğiniz, makyaj yaparken telefonunuzu şarj edebildiğiniz konforlu bir yaşam alanına dönüştürmek ister misiniz? Bluetooth hoparlörleri, entegre prizleri, çekmeceleri ve modern aydınlatmasıyla Stratum Lavabo, özel bir geceye hazırlanırken kendinizi iyi hissetmeniz için tüm donanıma sahip. Makyaj için kusursuz ışık sunan Prisma LED aydınlatmalı ayna ise duştan sonra buğu giderme özelliği ile kendinize ayırdığınız zamanı en konforlu şekilde geçirmenize yardımcı oluyor. 
 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Roca, yeni koleksiyonlarıyla ISH 2023 fuarına katılıyor
  • 07.03.2023 16:39

Roca, yeni koleksiyonlarıyla ISH 2023 fuarına katılıyor

Roca, fuar öncesinde özel katılımlı lansmanla mimarları Barcelona’da ağırladı&nb ...

Roca banyo mobilyalarıyla stil, kalite ve işlevsellik sunuyor
  • 12.11.2022 13:17

Roca banyo mobilyalarıyla stil, kalite ve işlevsellik sunuyor

Banyo alanları için tasarladığı ve ürettiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde ...

Roca, geleceğin banyolarını tasarlıyor
  • 17.09.2022 14:40

Roca, geleceğin banyolarını tasarlıyor

Roca, hayatı kolaylaştıran teknolojilerle ile banyoları keyifli bir yaşam alanın ...

Roca’da her banyoya uygun çözüm var!
  • 11.08.2022 17:27

Roca’da her banyoya uygun çözüm var!

Farklı banyo ihtiyaçlarına özel ürünler sunan Roca, küçük banyoları işlevsel bir ...

Roca’dan duş teknelerine yenilikçi yaklaşım!
  • 06.08.2022 12:59

Roca’dan duş teknelerine yenilikçi yaklaşım!

Banyo alanları için geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde gelen marka ...

Roca Grup sürdürülebilirliğe odaklandı, cirosunu yüzde 21.9 artırdı!
  • 23.07.2022 00:45

Roca Grup sürdürülebilirliğe odaklandı, cirosunu yüzde 21.9 artırdı!

Banyo ürünleri üretimi ve pazarlamasında dünya lideri Roca Grup, sürdürülebilirl ...