maritbet girişmaritbet
Roca’da her banyoya uygun çözüm var!

Roca’da her banyoya uygun çözüm var!

Farklı banyo ihtiyaçlarına özel ürünler sunan Roca, küçük banyoları işlevsel bir şekilde yeniden tasarlamak isteyenlere pratik alternatifler sunuyor. 

Özellikle yazlık evlerde ihtiyaç duyulan kullanışlı saklama alanları, standart dışı ölçülere uyum sağlayan ürünler, hatta matkap kullanmadan kolay dönüşüm sağlayan banyo aksesuarları Roca’nın koleksiyonlarında bir araya geliyor.  

Roca, sunduğu akıllı çözümler ve farklı tarzlara hitap eden ürünleriyle, yazlık evlerin dar alanlı banyolarından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyor. Yenilikçi malzemeler ve en yeni teknolojilerle geliştirilen kompakt mobilya ve klozetler ile küçük alanları olduğundan daha işlevsel ve kullanışlı hale getiriyor.

Banyolarda en yüksek standartlar

Küçük banyolarda klozetin yerini doğru belirlemek verimli alan kullanımı için temel unsurlardan birini oluşturuyor. Asma klozetler küçük boyutları sayesinde alandan tasarruf sağlıyor ve ferah bir banyo görünümü için sıklıkla tercih ediliyor. Roca’nın kompakt ürünlerinden biri olan Meridian klozet, klasik ve sofistike tasarım çizgisiyle öne çıkıyor. Kanalsız tasarıma sahip Inspira klozetler ise yuvarlak, yumuşak açılı ve kare seçenekleriyle her tarz banyoya uyum sağlıyor. 

Verimli saklama alanları

Küçük banyolarda yerden kazanmak için kullanışlı saklama çözümleri geliştirmek gerekiyor. Roca koleksiyonlarında yer alan banyo mobilyaları depolama kapasiteleri ve ölçü alternatifleri ile öne çıkıyor. 4 farklı renkte, çift kapaklı veya iki çekmeceli çözüm alternatifleri sunan Debba Compact, 360 mm derinliği ile geniş depolama alanı sağlıyor. Daha dar banyolara özel geliştirilen Mini koleksiyonu ise 250 mm derinliği ile kişisel ürünlerinizi rahatlıkla saklamanızı sağlarken aynalı dolap seçeneği ile de banyoları modern bir görünümle buluşturuyor.

Banyolara akıllıca bir dokunuş

Banyoları olduğundan büyük göstermek ve ferah alanlar oluşturmak için aydınlatma çözümlerinden yardım almak son derece pratik bir çözüm oluyor. Eidos ve Iridia aynalar, entegre LED aydınlatmaları ile küçük banyo alanları için gerekli ortam aydınlatmasını kusursuz şekilde sağlıyor.

Farklı alanlara özel çözümler

Roca, dar banyolarda en problemli tadilat aşamalarından biri olan duş teknesi değişimine de özel ölçülerde sunduğu duş tekneleriyle çözüm oluyor. Stonex® ile üretilen Terran duş tekneleri, istenilen ölçülerde hazırlanabilmesi sayesinde her banyo tasarımına kolayca entegre edilebiliyor. 

Kolayca yenileyin

Banyolarına küçük dokunuşlarla işlev kazandırmak isteyenler için Roca’nın tadilat gerektirmeyen ve matkap kullanmadan montajı gerçekleştirilebilen ürünleri de bulunuyor. Yapışkanlı sabitleme sistemine sahip banyo aksesuarları, banyonuzu pratik bir şekilde değiştirmenizi sağlıyor. Victoria koleksiyonunun geniş ürün gamı, Rubik koleksiyonunun modern tasarımı veya Twin koleksiyonunun fonksiyonel özellikleri kısıtlı alanları en iyi şekilde kullanmanıza olanak tanıyor. 
 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Roca, yeni koleksiyonlarıyla ISH 2023 fuarına katılıyor
  • 07.03.2023 16:39

Roca, yeni koleksiyonlarıyla ISH 2023 fuarına katılıyor

Roca, fuar öncesinde özel katılımlı lansmanla mimarları Barcelona’da ağırladı&nb ...

Roca banyo mobilyalarıyla stil, kalite ve işlevsellik sunuyor
  • 12.11.2022 13:17

Roca banyo mobilyalarıyla stil, kalite ve işlevsellik sunuyor

Banyo alanları için tasarladığı ve ürettiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde ...

Roca, geleceğin banyolarını tasarlıyor
  • 17.09.2022 14:40

Roca, geleceğin banyolarını tasarlıyor

Roca, hayatı kolaylaştıran teknolojilerle ile banyoları keyifli bir yaşam alanın ...

Roca’da her banyoya uygun çözüm var!
  • 11.08.2022 17:27

Roca’da her banyoya uygun çözüm var!

Farklı banyo ihtiyaçlarına özel ürünler sunan Roca, küçük banyoları işlevsel bir ...

Roca’dan duş teknelerine yenilikçi yaklaşım!
  • 06.08.2022 12:59

Roca’dan duş teknelerine yenilikçi yaklaşım!

Banyo alanları için geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde gelen marka ...

Roca Grup sürdürülebilirliğe odaklandı, cirosunu yüzde 21.9 artırdı!
  • 23.07.2022 00:45

Roca Grup sürdürülebilirliğe odaklandı, cirosunu yüzde 21.9 artırdı!

Banyo ürünleri üretimi ve pazarlamasında dünya lideri Roca Grup, sürdürülebilirl ...