Geberit’in fotoselli sistemleriyle sürdürülebilirliğe atılan adım!

Geberit’in fotoselli sistemleriyle sürdürülebilirliğe atılan adım!

Geberit, yüzey temasını sıfıra indiren fotoselli ürünleriyle yaşam alanlarına estetik ve konfor getirmenin yanı sıra hijyen ihtiyacına da cevap veriyor. 

Yoğun Ar-Ge çalışmaları ile üretilen Fotoselli Batarya Sistemleri, Preda Pisuvar Sistemi ve Sigma 10 kumanda kapakları, hijyen ve tasarrufu bir arada vermenin yanı sıra çevre dostu tasarım ilkeleriyle çevresel sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor.

Avrupa pazarında sıhhi tesisat teknolojisinin lideri olarak mühendislik harikası ürünleriyle kullanıcısının ihtiyaçlarını yenilikçi, öncü ve ileri teknolojiyle karşılayan Geberit, fotoselli sistemleriyle de maksimum hijyen sağlıyor. Fotoselli Batarya Sistemleri, Preda Pisuvar Sistemi ve Sigma 10 kumanda kapaklarının modern çizgileriyle son teknolojiyi şıklıkla buluşturan sistemler, karbon ayak izini azaltan performanslarıyla da sürdürülebilir bir dünya için suya yön veriyor.

Fotoselli Batarya Sistemleri ile hijyene bir adım daha yakın olun

Yüzey temasını sıfıra indiren ve fazla su kullanımının önüne geçen Geberit fotoselli batarya sistemleri, alışveriş merkezleri, havalimanları, okullar ve restoranlar gibi genel ve ticari alanlarda bulunan tuvaletlerde hijyenin sağlıyor. Hem zarif hem de akıllı tasarıma sahip fotoselli batarya sistemleri, zarafeti arayanlar için heyecan veren tasarımlar sunuyor. Diğer çözümlere göre son teknolojiyle donatılan ve estetik açıdan çekici bir görüntü sunan fotoselli bataryalar, kullanıcısına el yıkarken sunduğu geniş alan sayesinde temizliği kolaylaştırırken sağladığı tasarrufla karbon ayak izini küçültmeye yardımcı oluyor.

Optimum yıkamayla maksimum hijyen: Preda Pisuvar Sistemi

Akıllı formu, minimum su ile optimum yıkama imkanı, su sıçratmadan sessiz biçimde çalışan yapısıyla maksimum verim sağlayan Preda Pisuvar Sistemi, standartların üstünde kalite sunuyor. Fotoselli, entegre yıkama kontrollü ve susuz çalışma özellikleriyle en yeni teknolojilerle donatılan Preda, 0,5 litre su tüketimi sayesinde kullanıcısına optimum yıkama imkanı verirken aynı zamanda su tasarrufu sağlıyor. Kullanılan mekanın ihtiyaçları ve/veya yapısal koşullarına bağlı olarak kontrol ünitesi elektrikle veya pille çalışabilen sistem, entegre jeneratör bağlantısı ile kendi enerjisini de üretebiliyor. Püskürtme başlık, sifon ve yıkama borularına kolay ulaşım ile pisuvarların temizliği ve bakımı kolaylıkla sağlanıyor. Kontrol ünitesinin kendi enerjisini üretebilme opsiyonu sayesinde kaynak ve su tüketimini minimize eden Preda, sürdürülebilir teknolojisiyle öne çıkarak doğaya saygılı olma felsefesini sürdürüyor.

Su tasarrufuyla sürdürülebilir doğaya merhaba: Sigma 10 kumanda kapakları 

Manuel veya fotoselli çalışma kabiliyeti, start-stop veya çift kademeli yıkama olanağı ile su tasarrufu sağlamanın yanı sıra banyoları güncel tasarım diliyle de buluşturan Sigma 10 kumanda kapakları, klasik banyo yaklaşımına çağdaş yorumlar getiriyor. Fotoselli ve manuel yıkama olanağı sağlayıp farklı renk seçeneklerine sahip ABS plastik ve paslanmaz çelik opsiyonlarıyla üretilen Geberit Sigma 10 kumanda kapakları, elektrik bağlantısı veya pille çalıştırılabiliyor. Tüm fotoselli kumanda kapakları, yılda 300 gün günde 100 kullanım varsayıldığında bir yılda tam 135 bin litre su tasarrufu sağlayarak sürdürülebilir doğaya katkıda bulunuyor. Sigma 10, opsiyonel olarak kötü havayı daha yayılmadan klozetin içine doğru emen Geberit DuoFresh modülüyle de uyum sağlıyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Geberit'ten banyoların zamansız ambiyansına özel dokunuş!
  • 06.12.2021 17:23

Geberit'ten banyoların zamansız ambiyansına özel dokunuş!

Geberit, son tüketicinin ve profesyonellerin klasik beğeni algısını altüst eden ...

Geberit, karbon ayak izini azaltmaya destek oluyor
  • 01.12.2021 10:38

Geberit, karbon ayak izini azaltmaya destek oluyor

Geberit, iş modellerini sürekli güncelleyerek insan, gezegen ve tüm paydaşları i ...

Geberit’in fotoselli sistemleriyle sürdürülebilirliğe atılan adım!
  • 27.11.2021 12:31

Geberit’in fotoselli sistemleriyle sürdürülebilirliğe atılan adım!

Geberit, yüzey temasını sıfıra indiren fotoselli ürünleriyle yaşam alanlarına es ...

Geberit Innovation Days için geri sayım başladı
  • 25.03.2021 11:42

Geberit Innovation Days için geri sayım başladı

Geberit, tesisatçıları, sıhhi mühendisleri, mimarları, iç mimarları, bayi sahipl ...

Geberit, Monolith ile konforu ve estetiği buluşturuyor
  • 27.02.2021 17:37

Geberit, Monolith ile konforu ve estetiği buluşturuyor

Geberit, Monolith Rezervuar Modülü ile güçlü teknolojisini yalın bir tasarım dil ...

Geberit Monolith, konforu ve estetiği bir araya getirdi
  • 27.01.2021 11:29

Geberit Monolith, konforu ve estetiği bir araya getirdi

Geberit; teknoloji, mühendislik ve 150 yıllık bilgi birikimi bütünlüğünde gelişt ...