Yalıkavak Marina'ya yeni dünya markaları gelmeye devam ediyor!

Yalıkavak Marina'ya yeni dünya markaları gelmeye devam ediyor!

Bu yaz dünyanın önde gelen markalarından Chanel, Gucci ve Dolce&Gabbana’nın yanı sıra Bagatelle Bodrum da Yalıkavak Marina’da yerini alıyor.

“2020 En İyi Uluslararası Marina” ve “2018-2019 Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödüllerine layık görülen ve yine 5 Altın Çıpa derecesi ile ödüllendirilerek Türkiye’nin “5 Altın Çıpa Platin” (5 Gold Anchors Platinum) derecesine sahip ilk marinası olan Yalıkavak Marina, global projelere yatırım yaparak, misafirlerine uluslararası standartlarda lüks deneyimler ve premium hizmetler sunmaya devam ediyor. 

Yalıkavak Marina’nın, dünyaca ünlü ikonik ve sofistike markaların buluşma noktası olan Ada Bölgesi Türkiye ve dünya jet-setinin de gözdesi haline geldi. 

Türkiye’ye ilk kez girecek olan dünyaca ünlü Fransız restoran markası Bagatelle Bodrum ile Yalıkavak Marina bu sezon da yenilikler sunmaya devam edecek. 

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen moda, saat, mücevher ve tekne markaları arasında yer alan Bvlgari, Dior, Louis Vuitton, Prada, Valentino, Hublot, Balmain, Loro Piana, Moncler, Missoni, Rolex, Beymen, Audemars Piguet, Chopard, Patek Philippe gibi ikonik markalara bu yaz lüks moda devlerinden Chanel, Gucci ve Dolce&Gabbana (D&G) da katıldı. Ayrıca çok sevilen MacKenzie-Childs markası da Yalıkavak Marina’da en yeni mağazasını açtı. 

Zuma, Nusr-et, Novikov, Sakhalin by White Rabbit Group, Birds by Vasilchuk Bros gibi seçkin restoran markaları ve yeme-içme grupları da Ada Bölgesi’nin büyüleyici deniz manzarasına karşı yerlerini yeniden almanın ve konuklarına imza lezzetlerini sunmanın heyecanını yaşamaya başladı. 

Yalıkavak Marina Direktörü, Deniz Akaltan; “Yalıkavak Marina olarak, 2009 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana geçen son 13 yılda marina operasyonlarının tümünde hizmet kalitemizi en yüksek seviyeye çıkarmak ve konuklarımız için lüks bir yaşam tarzı atmosferi oluşturmak için yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Bu yaz da dünyanın diğer lüks moda devlerinden Chanel, Gucci ve Dolce&Gabbana markalarının da marinamızı tercih etmesi mutluluk verici. Haziran ortasında açılacak olan ünlü Fransız restoranı Bagatelle Bodrum ile heyecan dolu bir yaz bizleri bekliyor. 

Global markaların marinamızı tercih etmesinin yanı sıra süper yatların çoğunun artık Türkiye’ye gelmesinin tek sebebinin de Yalıkavak Marina olduğunu gurur ile söyleyebiliriz. Bodrum Yarımadası’nın ve Yalıkavak bölgesinin uluslararası platformlarda tanıtılması için çalışmalar yürütmeyi ve güçlü marka kimliğimiz ile Türkiye’yi önümüzdeki yıllarda da en iyi şekilde temsil etmeyi sürdüreceğiz.” dedi.

Tüm bu başarılarının yanında Yalıkavak Marina, 2022 yılında da Dünyanın En İyi Marinası ünvanını taşımaya devam etmek için The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından düzenlenen oylamada yeniden zirveye oynamaya hazırlanıyor. Yalıkavak Marina olarak bu gurur verici unvanı 2022 yılında da taşımaya devam etmemiz için verilen her oy bizim için çok değerli! Oy kullanmak da oldukça kolay. TYHA’nın verdiği ödül için (web adresi: https://www.tyha.co.uk/marina-awards#form) Buraya tıkladıktan sonra sayfada göreceğiniz yere Yalıkavak Marina yazıp, mail adresinizi ve varsa teknenizin ismini de ekleyerek (yoksa bu alana herhangi bir kelime de girebilirsiniz) 31 Ağustos 2022 tarihine kadar oy verebilirsiniz. Oy vermek için bir yat sahibi olmak gerekli değil, dileyen herkes oy verebilir. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Yalıkavak Marina'ya yeni dünya markaları gelmeye devam ediyor!
  • 15.06.2022 15:06

Yalıkavak Marina'ya yeni dünya markaları gelmeye devam ediyor!

Bu yaz dünyanın önde gelen markalarından Chanel, Gucci ve Dolce&Gabbana’nın ...

Yalıkavak Marina, Monaco Yacht Show 2021’de Türkiye’yi temsil ediyor!
  • 22.09.2021 10:26

Yalıkavak Marina, Monaco Yacht Show 2021’de Türkiye’yi temsil ediyor!

Yalıkavak Marina, 22-25 Eylül 2021 tarihlerinde Monaco Yacht Show 2021’de Türk y ...

Yalıkavak Marina, 5 Altın Çıpa Platin ödülü aldı!
  • 11.06.2021 11:23

Yalıkavak Marina, 5 Altın Çıpa Platin ödülü aldı!

Yalıkavak Marina, Türkiye’de “5 Altın Çıpa Platin” derecesi ile ödüllendirilen i ...

Yalıkavak Marina'ya uluslararası en iyi marina ödülü!
  • 17.11.2020 07:30

Yalıkavak Marina'ya uluslararası en iyi marina ödülü!

2018-2019 “Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödülünü alan Yalıkavak Marina, bu ...

Yüzen saray 'Optasia' sezonda 1 milyon euro kazandı!
  • 21.09.2020 09:35

Yüzen saray 'Optasia' sezonda 1 milyon euro kazandı!

Yalıkavak Marina açıklarına demir atan Optasia isimli 85 metre uzunluğundaki tek ...

Yalıkavak Marina sezonun ilk mega yatlarını ağırlıyor
  • 29.06.2020 14:38

Yalıkavak Marina sezonun ilk mega yatlarını ağırlıyor

“Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödüllü Yalıkavak Marina’ya deniz hudut kapı ...