İzmir MaviBahçe AVM’nin kiralama lansmanı yapıldı!

İzmir MaviBahçe AVM’nin kiralama lansmanı yapıldı!

İzmir’de inşa edilen alışveriş merkezi MaviBahçe’nin kiralama lansmanında 200 marka temsilcisi bir araya geldi. Konsepti, konumu ve ulaşım kolaylığı ile markalardan ciddi talep alan AVM, Eylül 2014’te kapılarını aralayacak

İzmir'de inşa edilen alışveriş merkezi MaviBahçe'nin kiralama lansmanında 200 marka temsilcisi bir araya geldi. Konsepti, konumu ve ulaşım kolaylığı ile markalardan ciddi talep alan AVM, Eylül 2014'te kapılarını aralayacak.

İzmir'de modanın ve alışverişin yeni merkezi olmaya hazırlanan MaviBahçe'de resmi kiralama dönemi başladı. 6 Eylül'de İzmir'de düzenlenen lansmanda biraraya gelen Türkiye'nin bilinen 200 marka temsilcisi, projeye yoğun ilgi gösterdi. 55 bin metrekare kiralanabilir alanı olan AVM'nin şantiye alanını gezdikten sonra kendileri için özel olarak hazırlanmış mekanda projeyle ilgili bilgi alan marka yöneticileri, şimdiden mağaza yeri almak için sıraya girdi. Projede İzmir'de yer almayan markaların yanı sıra kendini kanıtlamış yerel markalara da yer verilecek.

Aylık ziyaretçi hedefi 1 milyon 200 bin

Balçova'da 1000 kişiye düşen AVM metrekaresi 1876 metrekare iken Mavişehir'i de içine alan Karşıyaka'da bu rakam 178 metrekareye kadar düşüyor. Hızla gelişmekte olan Mavişehir'de inşaatına başlanan MaviBahçe'ye 15 dakika yürüme mesafesinde 100 bin kişi yaşıyor. Bölge aynı zamanda konut projelerinin de yoğun olarak devam ettiği bir bölge olduğu için ziyaretçi potansiyeliyle de dikkat çekiyor. Projenin bulunduğu alan

Mavişehir gibi yüksek gelir gurubunun yaşadığı bir yerin tam ortasında yer alırken bir yandan da Çiğli gibi orta gelirli yoğun bir nüfusun çok yakınında yer alıyor. Aylık 1 milyon 200 bin kişinin ziyaret etmesi hedeflenen AVM, 2014 Eylül ayında kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Künye

Projenin adı: MaviBahçe

Projenin yapıldığı şehir: İzmir- Karşıyaka-Mavişehir

Yatırımcı: Opera Gayrimenkul

Geliştirici: Retailors

Kiralama: Inside

Konsept mimarı: Design Development Group

Uygulama mimarı: Ömerler Mimarlık

Proje yönetim: IMS

Toplam inşaat alanı: 165 bin metrekare

Toplam kiralanabilir alan: 55 bin metrekare

Yatırım bedeli: 200 milyon dolar

Mağaza sayısı: 180

Aylık ziyaretçi hedefi: 1 milyon 200 bin

Açılış tarihi: Eylül 2014

Yorum Yaz

Benzer Haberler

İzmir MaviBahçe AVM’nin kiralama lansmanı yapıldı!
  • 10.09.2013 10:13

İzmir MaviBahçe AVM’nin kiralama lansmanı yapıldı!

İzmir’de inşa edilen alışveriş merkezi MaviBahçe’nin kiralama lansmanında 200 ma ...

İzmir Mavi Bahçe AVM 2014 yılında açılacak!
  • 20.08.2013 09:33

İzmir Mavi Bahçe AVM 2014 yılında açılacak!

Favori Kuyumculuk’un grup şirketlerinden Opera Gayrimenkul Yatırım tarafından ha ...