Ege Perla, 1 Haziran'da yeniden kapılarını açıyor

Ege Perla, 1 Haziran'da yeniden kapılarını açıyor

Ege Perla, normalleşme süreci kapsamında alınan en üst seviyedeki tedbirlerle birlikte 1 Haziran itibariyle kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını sebebiyle faaliyetlerine geçici bir süre ara veren Ege Perla, normalleşme süreci kapsamında alınan en üst seviyedeki tedbirlerle birlikte 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle İzmirliler'i ağırlamaya hazırlanıyor.

İş GYO tarafından hayata geçirilen, İzmir'in ilk karma projesi Ege Perla, tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını kapsamında alınan idari tedbirler ve tavsiyeler neticesinde, hem misafirleri, hem çalışanları hem de kamu sağlığı göz önünde bulundurularak faaliyetlerine geçici bir süre ile ara vermişti.

Yarı açık alışveriş merkezi modeliyle kurgulanan ve yönetimini Kanyon Yönetim'in üstlendiği Ege Perla, normalleşme süreci kapsamında alınan en üst seviyedeki tedbirlerle birlikte 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle yeniden misafirlerine kapı açıyor.

Açık havada güvenli alışveriş deneyimi

İzmirli Ege Perla, Körfez manzarasının yanı sıra mimarisiyle açık havada alışveriş deneyimi sunan ve kapalı alanlar için de 24 saat boyunca çalışacak şekilde bakımları yapılan havalandırma sistemleri sayesinde yüzde 100 temiz hava kullanılarak havalandırılıyor.Ege Perla, tüm sağlık, hijyen, güvenlik önemleri ve sosyal mesafe uygulaması ile birlikte misafir yoğunluğunu kontrollü bir şekilde asgari seviyede tutarak risk oluşmamasını hedefliyor.

Maskesiz misafir ve çalışan alınmayacak

Hafta içi 12:00-20:00 saatlerinde sadece maske takan misafirlerine hizmet verecek olan Ege Perla'da yürüyen merdiven bantları, kapı kolları ve ortak alanlardaki genel kullanım noktaları her 50 dakikada bir ‘hijyen ekibi' tarafından dezenfekte edilerek tedbirler en üst düzeyde tutulacak.

Asansör, sinema salonu, bebek odası ve mescidin önlemler nedeniyle geçici olarak hizmet vermeyeceği Ege Perla'da misafirler ve çalışanlar için hissedebilecekleri herhangi bir rahatsızlık hissine karşı müdahale öncesi dinlenebilecekleri bir “izolasyon odası” hayata geçirilecek.

Misafirlerine sağlıklı ve güvenli alışveriş imkanı için titizlikle çalışan Ege Perla, iki ana girişine ve tüm koridor girişlerine kişisel hijyenin korunması için el dezenfektan üniteleri yerleştirecek.

Güvenlik ekibi ve çalışan tüm personel ise hizmet verdiği noktalarda yüz kalkanı ve cerrahi maske ile çalışacak. Tüm bu önemlere ek olarak çeşitli noktalarda sosyal mesafe ve hijyen uygulamaları hakkında bilgi panoları konumlandırılacak ve belli aralıklarla da bu uygulamalar ile ilgili anonslar yapılacak.

  • Etiketler:

Yorum Yaz