AND Pastel, dijital satış ofisini hizmete açtı
AND Pastel, dijital satış ofisini hizmete açtı
15.04.2020

AND Gayrimenkul, AND Pastel projesi için müşterilerine evlerinden çıkmadan ziyaret edebilecekleri dijital bir satış ofisini hizmete açtı.

AND Pastel, balkon konserine ev sahipliği yaptı
AND Pastel, balkon konserine ev sahipliği yaptı
28.03.2020

AND Pastel, ‘’Evde Kal’’ çağrısına uyan sakinleri için keyifli bir balkon konseri yapıldı.

AND Pastel 'Bitmeyen Cuma' ile 3 günde 23 milyon ciro yaptı
AND Pastel 'Bitmeyen Cuma' ile 3 günde 23 milyon ciro yaptı
04.12.2019

29-30 Kasım, 1 Aralık tarihlerinde, AND Pastel’de yüzde 40 indirim uygulayan AND Gayrimenkul, 3 günde 28 daire satarak 23 milyon TL ciro elde etti.

AND Pastel’de 'Bitmeyen Cuma' ile yüzde 40 indirim
AND Pastel’de 'Bitmeyen Cuma' ile yüzde 40 indirim
25.11.2019

AND Gayrimenkul, geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiği ve yoğun talep gören “Bitmeyen Cuma” kampanyasını bu yıl da gerçekleştirdi.

AND Pastel’de ekinoks kampanyası! Fiyatlar eşitleniyor
AND Pastel’de ekinoks kampanyası! Fiyatlar eşitleniyor
23.09.2019

AND Pastel'de sonbahar ekinoksuna özel başlatılan kampanyaya göre; 22-30 Eylül tarihleri arasında tüm daire tiplerinde fiyatlar sabitleniyor.

AND Pastel, kira öderken ev sahibi yapıyor
AND Pastel, kira öderken ev sahibi yapıyor
12.06.2019

AND Gayrimenkul, İstanbul Kartal’daki konut projesi AND Pastel’de Taşın Düşün dönemini başlattı.

AND Pastel Çocuk Meclisi kapılarını bir kez daha açtı
AND Pastel Çocuk Meclisi kapılarını bir kez daha açtı
22.04.2019

AND Gayrimenkul, 23 Nisan şenlikleri kapsamında AND Pastel Çocuk Meclisi’nin kapılarını bir kez daha eğlenceli etkinliklerle açtı.

AND Pastel'de ‘’5 yıl sizden 5 yıl bizden kampanyası!’’
AND Pastel'de ‘’5 yıl sizden 5 yıl bizden kampanyası!’’
25.02.2019

AND Pastel'de yüzde 20 peşin indirime ek yüzde 0,59 faiz oranı ile konut kredi süresini yarıya indiriyor.

'Bitmeyen Cuma', AND Pastel'e 19 milyon TL kazanç getirdi!
'Bitmeyen Cuma', AND Pastel'e 19 milyon TL kazanç getirdi!
26.11.2018

AND Gayrimenkul, Bitmeyen Cuma kampanyasıyla, hafta boyunca farklı sektörlerin büyük indirimler uyguladığı alışveriş günlerine dahil oldu.

AND Pastel'de 'Bitmeyen Cuma' ile yüzde 40 indirim
AND Pastel'de 'Bitmeyen Cuma' ile yüzde 40 indirim
19.11.2018

AND Gayrimenkul, AND Pastel projesiyle birçok sektörde heyecanla beklenen Black Friday alışveriş günlerine dahil oluyor.

<p>AND Pastel'de ‘'Bitmeyen Cuma'' kampanyası 23 Kasım Cuma saat 19:00'da başlıyor. 24-25 Kasım tarihlerinde de devam edecek kampanya 19:00- 00:00 saatleri arasında geçerli olacak. Her gün seçili 10 dairede yüzde 40 indirim uygulanacak <p>AND Gayrimenkul, Kartal'da hayata geçirdiği ve Temmuz 2018'de yaşamın başladığı konut projesi AND Pastel'de, Bitmeyen Cuma kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz bir fırsat sunuyor. <p> <p>Kampanya kapsamında 23, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde, AND Pastel'deki seçili dairelerde yüzde 40 indirim uygulanacak. Her gün yalnızca 19:00 - 00:00 saatleri arasında geçerli olacak indirim oranından AND Pastel web sitesini ve AND Pastel satış ofisini ziyaret edenler faydalanabilecek. Kampanya her gün seçili 10 daire ile sınırlı tutulacak. Üç gün boyunca satışa açılacak toplam 30 daire, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşacak. <p>23 Kasım Cuma günü saat 19:00'da www.andpastel.com'da satışa açılacak 10 daire ile başlayan kampanyada, satışta olan dairelerin kat planları, özellikleri ve fiyatı web sitesi üzerinden incelenebilecek. Müşteriler hem online ödeme yoluyla hem de AND Pastel Çağrı Merkezi'ni arayarak satın almak istediği daireyi rezerve edebilecek. Satış ofisinde Gece Satışları başlıyor <p>23, 24 ve 25 Kasım günleri 19:00- 00:00 saatleri arasında web sitesinde uygulanacak indirimden, AND Pastel satış ofisini ziyaret edenler de faydalanabilecek. AND Pastel satış ofisi bu tarihlerde gece 00:00'a kadar sürecek etkinliklerle ziyaretçilerine açık olacak. AND Pastel'de yaşam Temmuz 2018'de başladı <p>Kartal'da Adalar ve deniz manzarasına hakim evleriyle, İstanbul'un ana ulaşım akslarından E-5'in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan konumu ile dikkat çeken AND Pastel, 7 blok ve 1243 konuttan oluşuyor. Özlenen mahalle yaşamını, yeni nesil ihtiyaçlara göre yeniden kurgulayan Yeni Nesil Mahalle AND Pastel'de yaşam Temmuz 2018'de başladı. İçinde sağlık kurumundan, markete, okul öncesi eğitim kurumundan, restoran, eczane, kafe ve güzellik merkezine kadar bir mahallenin ihtiyaç duyacağı tüm ticari alanları da barındıran proje, sakinlerine hayatın içinde keyifli anılar biriktirelebilecekleri bir mahalle vadediyor. 30.000 metrekare peyzaj alanı ile yaklaşık 72 adet basketbol sahası kadar büyük bir peyzaj alanına sahip projede, yüzde 30 oranında doğal toprak korunuyor. Alman HPP Architects tarafından tasarlanan AND Pastel, Sign of the City Awards &ndash; ‘Türkiye'nin En iyi Konut Projesi' ve European Property Awards &ndash; ‘Avrupa'nın En iyi Peyzaj Mimarisi' de dahil olmak üzere 8 farklı ulusal ve uluslararası ödülün sahibi.
AND Pastel projesi Almanya'da yoğun ilgi gördü
AND Pastel projesi Almanya'da yoğun ilgi gördü
07.11.2018

AND Gayrimenkul, Avrupa turnesinin ilk durağı Almanya’da yatırımcılarla bir araya geldi.

AND Pastel'den büyük gayrimenkul kampanyasına destek!
AND Pastel'den büyük gayrimenkul kampanyasına destek!
06.09.2018

AND Gayrimenkul, gayrimenkul sektöründe başlayan büyük kampanyaya AND Pastel projesi ile dahil oluyor.

AND Pastel’de 376 bin liraya, 60 ay sıfır faizle!
AND Pastel’de 376 bin liraya, 60 ay sıfır faizle!
27.01.2018

Kartal'da inşa edilen AND Pastel Evleri'nde fiyatlar 376 bin liradan başlarken 60 ay sıfır faizli ödeme fırsatı sunuluyor.

AND Pastel’de ilk etap teslimler Haziran 2018’de başlayacak!
AND Pastel’de ilk etap teslimler Haziran 2018’de başlayacak!
16.12.2017

AND Gayrimenkul tarafından İstanbul Kartal’da hayata geçirilen AND Pastel’de teslimler iki etap halinde gerçekleştirilecek.

AND Pastel daire fiyatları!
AND Pastel daire fiyatları!
21.11.2017

AND Gayrimenkul tarafından İstanbul Kartal’da geliştirilen AND Pastel projesinde daire fiyatları 390 bin liradan başlıyor.

AND Pastel’de 60 ay sıfır (0) faiz fırsatı!
AND Pastel’de 60 ay sıfır (0) faiz fırsatı!
09.11.2017

Kartal’da AND Gayrimenkul tarafından inşa edilen AND Pastel, yatırımcılara ödeme fırsatları sunuyor.

AND Pastel'de daire fiyatları ne kadar?
AND Pastel'de daire fiyatları ne kadar?
03.11.2017

AND Gayrimenkul’ün Kartal’da yükselen projesi, AND Pastel’de herkese uygun konut seçenekleri bulunuyor.

AND Pastel'de ödemeler yaşam başladıktan sonra başlıyor
AND Pastel'de ödemeler yaşam başladıktan sonra başlıyor
10.10.2017

AND Gayrimenkul, İstanbul Kartal’da yükselen Yeni Nesil Mahalle AND Pastel’in yeni ve son etabını da satışa açtı.

AND Pastel'de önce otur sonra öde!
AND Pastel'de önce otur sonra öde!
08.10.2017

Kartal AND Pastel projesindeki kampanyayla önce oturup sonra ödeme fırsatı sunuluyor.

AND Pastel projesinin son etabı satışa çıktı!
AND Pastel projesinin son etabı satışa çıktı!
05.10.2017

AND Gayrimenkul, Kartal'daki AND Pastel projesinin son etabını satışa açtı.

<p>Anadolu Grubu'nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketi AND Gayrimenkul, İstanbul Kartal'da yükselen ve bölgenin en büyük ölçekli projelerinden biri olan Yeni Nesil Mahalle AND Pastel'in yeni ve son etabını da satışa açtı. <p>İlk etap teslimleri Haziran 2018'de; son etap teslimleri ise Aralık 2018'de başlayacak AND Pastel'in kredi ödemeleri ise Ocak 2019'a ertelenebiliyor. <p>Yaşam başladıktan sonra ödeme yapabilme imkanı sunan AND Pastel'de aynı zamanda yüzde 1 KDV avantajı da sunuluyor. Projede “60 aya yüzde 0 faiz oranı'' veya ‘'120 aya yüzde 0.55 faiz oranı” gibi birçok farklı ihtiyaca cevap veren 100'den fazla ödeme seçeneği de bulunuyor. <p>‘'Türkiye'nin En İyi Konut Projesi'' Ödüllü Yeni Nesil Mahalle <p>AND Pastel, Adalar ve deniz manzarasına hakim, geniş yeşil alanlara açılan farklı ihtiyaçlara ve isteklere cevap verebilecek evlerden oluşuyor. HPP Architects tarafından tasarlanan AND Pastel, ‘'Yeni Nesil Mahalle'' konseptiyle geçmişin özlem duyulan mahalle yaşamını yeni nesil bir anlayışla yeniden yorumluyor. <p>AND Pastel, Sign of the City Awards 2016 - ‘'Türkiye'nin En iyi Konut Projesi'' (Devam Eden) ve European Property Awards 2016&ndash; ‘'Avrupa'nın En iyi Peyzaj Mimarisi'' de dahil olmak üzere 8 farklı uluslararası ödüle sahip. <p>72 Adet Basketbol Sahası Kadar Peyzaj Alanı <p>İstanbul'un ana ulaşım akslarından E-5'in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan konumu ile dikkat çeken AND Pastel'in yüzde 70'i peyzaj alanından oluşuyor. 30.000 metrekare peyzaj alanı ile yaklaşık 72 adet basketbol sahası kadar büyük bir peyzaj alanına sahip projede, %30 oranında doğal toprak korunuyor. Doğal toprak projede büyük ve yetişkin ağaçların yer alabilmesine olanak sağlıyor. <p>Projenin kendi yeşil alanlarına ek olarak aynı zamanda Komşuköy iş birliğiyle de doğallık AND Pastel'e taşınıyor. Komşuköy'deki AND Pastel tarlalarında yetişen birbirinden sağlıklı ürünler, tarladan toplandığı gün en taze haliyle AND Pastel'deki ev sahipleriyle buluşuyor. Şimdiden ev sahiplerine gönderimine başlanan Komşuköy'ün doğal ürünleri, yeşil bloktan daire alan ev sahiplerine her ay gönderilmeye devam edecek. <p>Çocuk Dostu Proje <p>Çocukların sadece büyüklere göre tasarlanmış evlerden, şehrin gürültüsünün eksik olmadığı küçük çocuk parklarından çok daha fazlasını hak ettikleri felsefesini benimseyen AND Gayrimenkul, AND Pastel'in sadece açık alanlarını değil, evlerin içi ve ortak kapalı alanları da çocukları düşünerek planladı. ‘'Üzerine inşaat yapılan her araziye gelecek nesillerden alınan toprak parçası gözüyle bakıyoruz. Bir arsanın üzerine bina inşa ediliği zaman aslında artık oradaki hayalleri de şekillendiriyoruz. O araziye dair hayalleri 50 yıl boyunca sahipleniyoruz. Bu büyük bir sorumluluk. Bunun bilinciyle ve araştırmalara verdiğimiz önemle AND Pastel'i ‘'Çocuk Dostu Proje''olarak tasarladık.'' sözleriyle açıklayan AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta; ‘'Projemizi çocukların özgürce koşup oynayabileceği bir oyun alanı gibi tasarladık. Tüm bunların yanı sıra çocukların kendi yaşadıkları çevre hakkında alınan kararlarda etkili olmalarını sağlamak için site yönetiminde çocukların da hak sahibi olabileceği platformlar da kuruyoruz. Projemizdeki her ağaca AND Pastel'de yaşayan çocukların adını vermeyi planlıyoruz.'' diyerek sözlerine devam etti. Bunların yanı sıra projede çocukların hayal güçlerini geliştirebilecekleri teknolojik oyun odaları, boyama duvarları ve okul öncesi eğitim kurumu gibi çocukların merkeze alındığı daha birçok hizmet bulunuyor. <p>Gayrimenkulde Başarı YAP-SAT'tan Değil; YAP- YAŞAT'tan Geçiyor <p>Sektöründeki genel kabulün aksine YAP-SAT değil, YAP-YAŞAT felsefesini benimsiyen AND Gayrimenkul geliştirilen tüm yapılarda insan yaşamını kolaylaştıracak mimari ve hizmet unsurlarını uzun vadeli olarak planlıyor. Ali Baki Usta bu felsefeyi ise şu şekilde açıklıyor: ‘'Yalnızca bina inşa etmenin ötesinde kaliteli yaşam alanları ve güven inşa etmek bizim asıl amacımız. Geliştirdiğiniz konut veya ofisi bir ürün olarak gördüğünüzde yaşam başladıktan sonra orada bir işiniz kalmıyor. Biz AND Gayrimenkul olarak asıl işimizi yaşam başladıktan sonra sunacağımız hizmet olarak görüyoruz. Projelerimizin en başında verdiğimiz sözleri gerçekleştirmek için aynı zamanda projelerimizin bina yönetimini de üstleniyoruz. Bu anlamda kurduğumuz bina yönetim organizasyonu GRID ile AND Gayrimenkul güvencesini uzun yıllar boyunca sürdürmeyi hedefliyoruz. Başarının YAP-SAT'tan değil YAP- YAŞAT'tan geçeceğine inanıyoruz.''