Rixos Hotel, Dubai'ye açılıyor!

Rixos Hotel, Dubai'ye açılıyor!

Rixos Hotel, Dubai'ye rezidans ve otel projelerini kapsayan Rixos Residences Palm Jumeriah ile giriyor.

Rixos Hotel, Dubai'ye rezidans ve otel projelerini kapsayan Rixos Residences Palm Jumeriah ile giriyor. Dünyanın 8. harikası olarak anılan Palmiye Adası'nın en prestijli bölgesinde yer alan Rixos Residences Palm Jumeriah Dubai, zincirin Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki halkası olarak Aralık 2011'de hizmet vermeye başlayacak.

Rixos Residences Palm Jumeriah Dubai'nin otel bölümü 204 odadan oluşuyor. Şeyh Muhammed Al Makdum Sarayı ile Sofouh Caddesi'ne komşu olan projenin kapalı alanı arazinin sadece yüzde 30'nu kapsıyor.

Geri kalan yüzde 70'ini bahçe ve sahil gezinti alanı olarak değerlendiriliyor. Çağdaş bir mimari yapıya sahip olan projede geleneksel dokunuşlarla tasarıma farklılık kazandırılıyor. Ana lobinin genişliği ve özel balkonlar Orta Doğu mimarisinde sık rastlanan iç avluları yansıtıyor. 112 dairenin bulunduğu projenin konut bölümünde ise 2-3 odalı konutların yanı sıra 4-5 yatak odalı bahçeli müstakil evler, yedinci katta bulunan ve binayı bahçeleriyle çeviren çatı katları gibi farklı seçenekler de sunuluyor

  • Etiketler:

Yorum Yaz