maritbet girişmaritbet
Regency Prestige'de 200 BİN LİRAYA! HEMEN TESLİM

Regency Prestige'de 200 BİN LİRAYA! HEMEN TESLİM

Cumberland Properties, Bodrum’da inşa ettiği projede hedef yabancılardı. Ancak fiyatları 200 ile 600 bin TL arasında değişen Seaview Regengy villalarına asıl ilgiyi Türk yatırımcılar gösterdi

Beş yıldızlı otel standartlarında proje inşaa eden Cumberland Properties, global krize rağmen Bodrum'a 21 milyon dolar yatırımla yaptığı Seaview Regency Prestige villaları ve Woodland Regency projelerinde yabancı yatırılcıları hedeflerken Türk müşterilerin ilgisi ile karşılaştı. Yetkililer 100 konutun 30'unu Türklerin aldığını bildirdi. Aralık 2007'de başlayan konut krizinin Avrupa'yı daha ağır etkilemesi, yurtdışından gelen konut yatırımlarında sert bir düşüş yaşanmasına sebep oldu. Bodrum'da birçok inşaat firmasının kapandığı bu dönemde yabancılara yönelik konut yapan firmalar ise yönünü Türklere çevirdi. Bunlardan biri olan Cumbenrland Properties yetkilileri de beklemedikleri bir ilgiyle karşılaştıklarını belirtiyor.

Otel konforunda ev
Otel konforu ile yazlık ev konseptini birleştirerek olan Cumberland Properties firmasının ilk projesi olan Seaview Regency Prestige villalarında satışın büyük bir kısmı tamamlandı. Bodrum Gündoğan'da yer alan projedeki lüks döşenmiş villalarda, ortalama 6 kişilik bir aile yaşayabiliyor. Günlüğü 125 eurodan başlayan fiyatlarla, 24 saat güvenlik, housekeeping (otel hizmeti), ücretsiz kablosuz internet, uydu yayını bağlantı hizmetleri ile çocuk havuzu, ortak havuz ve havuz kenarındaki bar hizmeti sunuluyor.
Şirketin ikinci projesi olan Woodland Regency'de ise otel hizmeti ile yazlık ev konseptinden oluşuyor. Bodrum merkeze 5 dakika uzaklıkta, hem kentin içinde hem de kentten uzakta yer alan proje toplam 21 bin 800 metrekarelik bir alana kurulu.
 
Günlüğü 125 eurodan başlıyor
EV satışının yanı sıra kiralamanın da Türk tatilcilerden yoğun talep gördüğünü belirten Cumberland Properties Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Kaya, şehirlerden bunalan insanların kalabalık otellerde tatil yapmak istemediğini söyledi. Ergun Kaya “5-6 kişilik bir aile otelde günlük 300 euronun altında tatil yapamazken villalarda günlük 125 euroya rahatlıkla kalabiliyorlar. Ayrıca villalarımızın çoğu satıldı. Satın alan müşterilerimizin çoğu da Türk. Sağlamlık bakımından güvenli olan villaları satın alanlar huzurlu bir ortamda yaşayacak” diye konuştu. Kaya, villaların bir dönem sonra kendisini finans edeceğini kaydederken “Villayı alan müşteri tatilinden sonra kiraya verebilecek” dedi.
 
Business class işbirliği
CUMBERLAND Properties şirketi Atlasjet Havayolları ile özel bir protokol de imzaladı. Havayolunun mil programı Jetmil üyelerine özel imkanların sunuyor. Kampanya dahilinde jetmi üyeleri lüks villa kiralamada yüzde 15 indirim kazanacak. Yeni evlenen çiftlerin balayılarını lüks villada geçirmeleri halinde ise Atlasjet ile fark ödemeden Bodrum'a Business Class'ta uçuş yapabilecek. Ayrıca villalardan satın alan Atlas Jetmil üyeleri 3 bin liralık hediye çeki alacak.
 
200 bin ile 600 bin TL arasında değişiyor
1 ve 2 yatak odalı apart daireler ile 3 yatak odalı ikiz villalardan oluşan toplam 62 konut bulunan proje buy yılın mayıs ayında tamamlanacak. Farklı bir yaşam arayanları cezbedecek özellikler göz önüne alınarak hazırlanan projede Club House olarak adlandırılan sosyal tesislerde sağlıklı yaşam için yardımcı olabilecek SPA ve fitness merkezi de bulunuyor. Firma yetkilileri fiyatlarının 200 bin ile 600 bin lira arasında olduğu belirtiler. Villa evlerin bahçelerinin düzenini ise şirket, kendi seraların da yetiştirdiği 152 tür bitkilerle düzenliyor.
 
Kaynak: Ufuk KÖROĞLU / Sabah Emlak Mortgage
 

İletişim bilgileri
Web: www.cumberland-properties.com/tr/
E-posta: [email protected]

Tel: 0252 363 98 84 

  • Etiketler:

Yorum Yaz