VitrA’ya Design&Design 2012 ödülü!

VitrA’ya Design&Design 2012 ödülü!

Tasarımın yeni yıldızları arasında gösterilen genç Rus tasarımcı Dima Loginoff’un, VitrA için hazırladığı karo koleksiyonu “Fancy Lines”, ürün ve paketleme alanında “Design&Design 2012” ödülüne layık görüldü

Tasarımın yeni yıldızları arasında gösterilen genç Rus tasarımcı Dima Loginoff'un, VitrA için hazırladığı karo koleksiyonu “Fancy Lines”, ürün ve paketleme alanında “Design&Design 2012” ödülüne layık görüldü. Bugüne kadar 17. kez ödüle layık görülen Loginoff'un tasarımı, ayrıca, “The Design and Design Book of the Year 2012” kitabına girmeye de hak kazandı. Sanatçının VitrA için tasarladığı Fancy Lines serisi, duvarlarda benzersiz bir etki yaratıyor. “Bireysellik” kavramından yola çıkan renkli ve canlı serinin sürreal çizgili karoları, farklı kombinasyonlarla kişiye özel duvar dekorasyonu yaratmaya olanak tanıyor.

2008 yılından bu yana 180 ülkeden 4.900 yetenekli tasarımcının ödüllendirildiği Design&Design kapsamında, sanatçılar grafik, ürün ve paketleme alanındaki çalışmalarıyla değerlendiriliyor. Tasarımlar, 350.000 kişinin üye olduğu ve her gün ortalama 3.700 kişi tarafından ziyaret edilen www.designanddesign.com sitesinden takip edilebiliyor.

  • Etiketler:

Yorum Yaz