maritbet girişmaritbet
Vaillant Türkiye’den yeni doğa dostu Green iQ üretti

Vaillant Türkiye’den yeni doğa dostu Green iQ üretti

Vaillant Türkiye, çevreci ürünü ecoTEC Exclusive multi yoğuşmalı kombi ile Green iQ konseptinin avantajlarını kullanıcılarla buluşturuyor.

Vaillant Türkiye'nin, Green iQ konsepti kapsamında ürettiği ve Eylül ayında kullanıcılarla buluşturduğu ecoTEC Exclusive multi yoğuşmalı kombi, eşsiz konfor ve maksimum verimlilik vadediyor. Teknolojinin kolaylıklarından faydalanmayı arzulayan, üst düzey konforu uzun yıllar boyunca keyifle yaşamak isteyenlerin ilk tercihi olan ecoTEC Exclusive multi yoğuşmalı kombi, standart kombilere kıyasla yüksek oranda tasarruf sağlıyor. 

Yüksek teknolojili, uzun ömürlü ve üst seviyede tasarruf sağlayan ürünlerle ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaçladıklarını belirten Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu, Vaillant'ın 146 yıllık deneyimi ve teknolojisiyle; yaşamın kıymetini bilenler, doğanın ve geleceğin farkında olanlar, akıllı seçimler yapanlar için Vaillant Green IQ konseptini hayata geçirdiklerini söyledi.Green IQ konseptinin, kombinin mucidi Vaillant'ın üretim teknolojisinde geldiği son nokta olduğunu vurgulayan Kayaoğlu “Vaillant'ın, müşterisinin hayatını kolaylaştırma hedefiyle sunduğu tüm hizmetleri ve temsil ettiği bütün değerleri ürünlerimizle müşterimize sunmaya karar verdik” dedi. 

ecoTEC Exclusive'in Avrupa'da sosyal sorumluluk felsefesi ile üretildiğini dile getiren Erol Kayaoğlu, “Premium segmentte yer alan yeni kombimiz yüksek oranda geri dönüştürülebilirlik değeri, çevre dostu düşük maliyetli enerji kullanımı ile dünyamızın korunmasına katkıda bulunuyor” diye konuştu.

ecoTEC Exclusive ile kullanım suyu çevrimi sırasında da yoğuşma yapılarak, standart kombilere kıyasla %8'e varan ek tasarruf sağlanıyor. ecoTEC Exclusive'de kullanım suyu, plakalı eşanjörden önce ana eşanjöre gönderiliyor. Bu sırada baca gazındaki atık enerji emilerek suya aktarılıyor. Böylece hem baca gazı sıcaklığı ve emisyonları düşüyor, hem yoğuşma miktarı artıyor, hem de kullanım suyuna ön ısıtma uygulanmış oluyor. Bu sayede 25 kW ısıtma ve 35 kW sıcak su kapasitesi sağlanıyor. Bu sistem mevcut eşanjör teknolojisinde kullanılan en verimli sistem olarak biliniyor. 

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor

ecoTEC Exclusive; %94 sezonsal ısıtma verimliliğine sahip olması, 44 dB (A) oranında düşük ses seviyesi, gaz kalitesi ve gaz tipi değişimlerine özel bir ayar gerekmeden otomatik uyum sağlaması, 1:9 modülasyon oranı, cihaza entegre internet bağlantı modülü gibi özellikleri ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. ecoTEC Exclusive, paslanmaz çelik eşanjör ile uzun ömürlü kullanım, XXL profilde bol miktarda sıcak su, Aqua Konfor özelliği ile anında sıcak su, Aqua Sensör ile minimum debilerde de sıcak su imkanının yanı sıra şık tasarımı, dokunmatik LCD ekranı, cep telefonu ile uzaktan erişim özellikleri ile öne çıkıyor.

Green iQ'ya özel “Farkında olmak ayrıcalıktır” kampanyası

Vaillant Türkiye, Green iQ konsepti kapsamında sıra dışı bir iletişim kampanyasına imza attı. Müşterisinin hayatını kolaylaştırma hedefiyle sunduğu tüm hizmetleri ve temsil ettiği bütün değerleri ürünlerine yansıtan Vaillant Türkiye, “Farkında olmak ayrıcalıktır” manifestosu ile başlattığı kampanya ile dünyamızın korunması konusunda farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Vaillant Türkiye, müşterilerine sunduğu “Sürdürülebilirlik”, “Teknoloji”, “Konfor”, “Verimlilik” vaatleriyle desteklediği kampanyanın web sitesi https://farkindaolmakayricaliktir.com ve kampanya kapsamında hayata geçirdiği podcast'ler ve Doğa Derneği ile yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi ile tüm çalışmalarında “dünyamızı koruyalım” çağrısında bulunuyor. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Vaillant Türkiye, başarılı yetkili satıcılarını Belgrad’da ağırladı
  • 09.11.2022 10:59

Vaillant Türkiye, başarılı yetkili satıcılarını Belgrad’da ağırladı

Vaillant Türkiye’nin düzenlediği, “Vaillant Kombi Seyahat Kampanyası” kapsamında ...

Vaillant Türkiye, 2021’de de yatırıma ve büyümeye devam etti
  • 16.03.2022 11:24

Vaillant Türkiye, 2021’de de yatırıma ve büyümeye devam etti

Kombinin mucidi Vaillant, 2021 yılını değerlendirmek ve 2022 hedeflerini paylaşm ...

Koçtaş'tan tasarruf sağlayan kombi bakım önerileri!
  • 27.11.2021 13:58

Koçtaş'tan tasarruf sağlayan kombi bakım önerileri!

Koçtaş uzmanları öncelikli olarak hem olası kombi arızalarının önüne geçebilmek ...

Vaillant'tan enerji tasarruflu yeni nesil kombiler!
  • 06.11.2021 16:39

Vaillant'tan enerji tasarruflu yeni nesil kombiler!

Vaillant, “Yarın için bugünden Vaillant” konsepti ile hazırlanan 3 reklam filmin ...

Isıtmada doğru tercih
  • 13.02.2012 16:20

Isıtmada doğru tercih

Avrupa Konutları Mekanik Tesisat Şefi Kerim Akıncı, ısıtma sistemi hakkında bilg ...