maritbet girişmaritbet
Sanal uygulamaya gerçek ödül!

Sanal uygulamaya gerçek ödül!

Turkcell Global Bilgi’nin Money Club Kart Facebook uygulaması Amerika’da ’En İyi Sosyal Medya Kampanyası Ödülü’nü aldı.

Migros Grubu'nun sadakat kart programı Money Club için Turkcell Global Bilgi ve Migros ortaklığıyla hayata geçirilen ve sürekli güncellenen içeriğiyle takipçilerine yeni fırsatlar sunan Money Club Kart Facebook uygulaması, Amerika'da 96 ayrı sektör için düzenlenen Internet Advertising Competition Awards'ın İnternet Reklamları kategorisinde 'En İyi Sosyal Medya Kampanyası Ödülü'nü aldı.  Money Club Kart Facebook uygulaması böylelikle bir yıl içinde farklı kategorilerde elde ettiği 6 ödülle önemli bir başarıya imza atmış oldu.

58 BİNDEN FAZLA KULLANICI

 En İyi Sosyal Medya Kampanyası Ödülü'nü getiren Money Club Kart Facebook uygulaması yarışmada; dünyada ilk kez bir sadakat kart programıyla müşterilere ait sosyal medya hesaplarının eşleştirilmesi ve sosyal medya- CRM entegrasyonu sayesinde müşteri iletişimine hız katması özellikleriyle ön plana çıktı. Şu ana kadar 58 binden fazla kullanıcının kartını kayıt ettirdiği Money Club Kart Facebook uygulaması, Money Club Facebook sayfası üzerinden kullanıcıların, düzenlenen yarışmalara, uygulamalara veya özel kampanyalara, ek bir form doldurmadan katılmalarını sağlıyor. Uygulamayla, Facebook üzerinden müşterilerin kazandıkları ödüller Money Club kartlarına tanımlanıyor ve alışverişlerde kullanılabiliyor. Kartını Facebook hesabıyla eşleştirmiş bir müşteri, ayrıca sosyal medya üzerinden bir soru sorduğunda kontak bilgisi talep etme gibi adımlarla uğraşmadan istediği cevaba hızlıca ulaşabiliyor. Böylece çevrimiçi ve çevrimdışı müşteri deneyimi Facebook ve Migros Grup mağazaları arasında kurulan bağla pekiştiriliyor.

MÜŞTERİLERİMİZ BİR ADIM ÖNDE

Turkcell Global Bilgi Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Fahri Arkan konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Turkcell Global Bilgi olarak klasik müşteri hizmetlerinin çok ötesinde sunduğumuz çözümlerle müşterilerimizin işlerinde hep bir adım önde olmalarını sağlıyoruz. Sahip olduğumuz üstün teknolojik alt yapı ve uzman ekibimizle ortaya koyduğumuz inovatif çalışmalarla hem yurt içi ve de yurt dışında büyük beğeni topluyor, hem de önemli ödüllerin sahibi oluyoruz. Migros için 3 sene önce hayata geçirdiğimiz ve yenilikçi uygulamalarımız sayesinde dinamiğini hiç kaybetmeyen Money Club Kart Facebook uygulaması da büyük beğeni toplayan işlerimizden bir tanesi… Turkcell Global Bilgi ve Migros işbirliği ile hazırladığımız  “Migros Facebook Sayfası” için aldığımız 5 ödüle “En İyi Sosyal Medya Kampanyası Ödülü”nü de eklemek bizler için mutluluk verici.”

Yorum Yaz

Benzer Haberler

İstanbul Havalimanı'nda 5G teknolojisi test edilmeye başlandı
  • 29.07.2022 16:21

İstanbul Havalimanı'nda 5G teknolojisi test edilmeye başlandı

İstanbul Havalimanı'nda Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone Türkiye tarafından 5G ...

Facebook'un insansız hava aracı Aquila
  • 01.08.2015 11:08

Facebook'un insansız hava aracı Aquila

Facebook'un geliştirdiği, güneş enerjisi ile çalışan ve ücretsiz internet hizmet ...

TOGG'dan 846,8 milyon TL'lik sermaye artışı!
  • 04.06.2021 11:10

TOGG'dan 846,8 milyon TL'lik sermaye artışı!

AG Anadolu Grup Holding, Vestel ve Turkcell, TOGG'un sermaye artırımına katıldı. ...

Ofiste Her Şey’den Turkcell kullanıcılarına müjde!
  • 20.01.2021 09:14

Ofiste Her Şey’den Turkcell kullanıcılarına müjde!

Ofiste Her Şey, Turkcell’lilere yönelik kampanyası ile 2021 yılına güzel bir baş ...

‘Deprem hattı’ çalışması devam ediyor
  • 03.11.2020 10:30

‘Deprem hattı’ çalışması devam ediyor

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’un beraber ortak bir hat kurması yönünde alın ...

Halk GYO’dan ilk altı ayda 35,5 milyon TL net kâr
  • 11.08.2020 12:05

Halk GYO’dan ilk altı ayda 35,5 milyon TL net kâr

Halkbank’ın bağlı ortaklığı Halk GYO’nun özkaynakları 2,6 milyar TL’yi, aktif bü ...