maritbet girişmaritbet
Radisson Otel Grubu 2024'ün ilk çeyreğinde büyümeyi sürdürüyor!

Radisson Otel Grubu 2024'ün ilk çeyreğinde büyümeyi sürdürüyor!

Radisson Otel Grubu, 2024'ün ilk çeyreğinde portföyünü Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) ile Asya-Pasifik Bölgesi (APAC) genelinde daha da genişletti.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Radisson Otel Grubu'nun 2024'ün ilk çeyreğinde EMEA'daki büyümesinin yüzde 30'undan fazlası İtalya ve Karadağ'daki tesisler de dahil yeni Radisson Blu imzasıyla oluştu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Radisson Otel Grubu Küresel Geliştirme Başkanı Elie Younes, son 5 yılda işlerini yaklaşık yüzde 50 büyüttüklerini belirtti.

Younes, 'Ortaklarımızın güveni ve markalarımızın uygunluğu sayesinde inanılmaz sonuçlar elde etmeye devam ediyoruz. Birinci çeyrekte, 50'den fazla tesisin açılışı ve imzalanmasıyla daha fazla fırsat yarattık. Mevcut zorlu kredi ikliminde çözümler buluyoruz ve bu yılın geri kalanına bakarken daha fazla otel ve resort eklemeyi dört gözle bekliyoruz.' ifadelerini kullandı.

2024 yılının ilk çeyreğinde, grubun imza ve açılışlarının yarısından fazlası, Radisson RED ve Radisson Blu markalarının öncülüğünde Hindistan, Çin ve Kamboçya başta olmak üzere APAC bölgesinde gerçekleşti.

Önemli stratejik anlaşmalar arasında Yeni Zelanda'daki grubun ilk tesisi olan Radisson RED Auckland'in yanı sıra 'Radisson RED Phnom Penh' ve 'Radisson Blu Hotel & Residences Phnom Penh (Kamboçya)', 'Radisson Blu Hotel', 'Ayodhya Uttar Pradesh' ve 'Radisson Blu Hotel', 'Lucknow Gomti Nagar, Uttar Pradesh (Hindistan)' gibi ek anlaşmalar yer aldı.

  • Etiketler:

Yorum Yaz