Özyurtlar Holding, tüm projelerinde online satışa geçti

Özyurtlar Holding, tüm projelerinde online satışa geçti

Özyurtlar Holding, coronavirüse karşı satış faaliyetlerinde yeni bir uygulamaya geçti.

Geçici bir süreliğine satış ofislerinin faaliyetlerini sonlandıran Özyurtlar Holding, satış ofislerini dijital ortama taşıyarak, konutta “online satış dönemi” başlattı. Yatırımcılar, şirketin satıştaki tüm projelerini, online olarak görüntülü uygulama üzerinden detaylı inceleyebiliyor. Tüm projelerde banka kredisine ihtiyaç duyulmaksızın, yüzde 35 peşinat, 36 ay vade seçeneği sunuluyor.

Gayrimenkul ve inşaat sektöründe sadece konut değil, komplike yaşam alanlarının mimarı Özyurtlar Holding, coronavirüs karşısında yatırımcılarını evden çıkarmadan, sanal ortamda ağırlıyor. Satış ofisleri aracılığıyla yapılan işlemlerin tüm aşamalarını dijital ortama taşıyan şirket, konutta “online satış dönemi” başlattı. Bu sayede, yatırımcılarını kameralar ile online proje turuna çıkarıyor. Tur sayesinde projeleri detaylı olarak inceleme fırsatı bulan yatırımcılar, istedikleri daireleri online olarak satın alabiliyor. Tapu işlemlerinin de online olarak yapıldığı projelerde, yabancı yatırımcıların tapu işlemleri, Konsolusluk vekaleti ile tamamlanarak kargo ile ulaştırılıyor.

Özyurtlar Holding'in dijital ortamda satışa sunduğu projeleri arasında; Ncadde Hayat Residence, NLogo İstanbul, Ödül İstanbul, N Cadde Ottoman, N Cadde Ateş Corner ve Meydan Ardıçlı projeleri yer alıyor.

Satışların sürdürülmesi için önemli bir adım

Tüm dünyayı etkisi altına alan coronavirüse karşı hızla hareket ederek, yıla hızlı başlayan satışların sürdürülmesi yönünde önemli bir adım attıklarını, bu kapsamda sektörde “online satış dönemi” başlattıklarını vurgulayan Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Dünya ülkelerini etkisi altına alan ve Türkiye'ye de bulaşan coronavirüs karşısında, yatırımcılarımızdan gelen talep hiç hız kesmedi. Ancak yerli yatırımcılarımız, salgın nedeniyle evde kalmak zorunda oldukları, yabancı yatırımcılarımız da ülkelerini terk edemedikleri için talebi satışa dönüştüremiyorduk. Teknolojideki gelişim sayesinde sınırların ortadan kalktığından yola çıkarak satışlarımızı sınır tanımayan bir ortam olan dijitale taşıdık.

Yatırımcılarımız satış ofisinde görevli arkadaşlarımızla görüntülü toplantı yaparak projelerimiz hakkında detaylı bilgi edinebiliyorlar. Kameralar aracılığıyla da istedikleri projemizin şantiyesini online olarak gezebiliyorlar.” dedi.

Konut alıcısına fırsatı çifte katladı

Yatırımcılara online satış dönemi boyunca avantajlı ödeme seçenekleri de sunduklarına dikkat çeken Özyurt, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu: “Virüs nedeniyle yürürlüğe konulan “İstikrar Kalkanı Paketi”, konut alımlarında kredi kullanım oranını yükselterek yatırımcılar için bir fırsat oluşturdu. Biz de Özyurtlar Holding olarak bu fırsatı hazırladığımız ödeme seçenekleriyle daha da avantajlı hale getirdik. Yatırımcılarımıza, tüm projelerimiz için yüzde 35 peşinat, 36 aya varan vadelendirme seçeneği sunarak, banka kredisine gerek kalmadan onları ev sahibi yapıyoruz. Bahaş Holding ortaklığıyla hayata geçirdiğimiz Meydan Ardıçlı projemizde ise 1. Etapta hemen teslim avantajıyla yüzde 0.79 faiz oranı uyguluyoruz.“

  • Etiketler:

Yorum Yaz