Orka Banyo, dünyanın en büyük seramik fuarına katıldı

Orka Banyo, dünyanın en büyük seramik fuarına katıldı

Banyoları yaşanabilir mekanlara dönüştürmek için tutkuyla üreten Orka Banyo, dünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie Bologna’da boy gösterdi. 

Pandemi şartları dolayısıyla bu yıl hem dijital hem fiziksel olmak üzere hibrit konseptte gerçekleştirilen fuar, tüm dünyadan sektör devlerini buluşturdu. Tasarımı ve fonksiyonelliği odağına alarak dinamik yapısı ve güçlü üretim kapasitesi ile sektöründe 30 yıllık tecrübe edinen Türk markası ORKA Banyo, inovasyonu ve şıklığı banyolarda buluşturan yenilikçi ürünlerini Cersaie’de görücüye çıkardı. 

Bütünsel tasarım yaklaşımı ile kullanım kolaylığını konforla buluşturan ve sadece uzmanlaştığı banyo mobilyaları sektöründe üretim gerçekleştiren ORKA Banyo, Only, Rate, Karma, Amorf ürün koleksiyonları ile yakaladığı bütünleştirici tarzıyla dikkat çekiyor. Dünya standartlarında kaliteye sahip, şık ve fonksiyonel ürünler geliştiren ORKA Banyo, Cersaie Bologna’da Mono, Craft, Adria, Moon Light, Glory, Clay, Solid, Bastle, Cube, Orbit, Vento, Boxes, Aura, Galia ürünlerini sergiledi. Konfor ve sağlığı her zaman ön planda tutan marka, ürün tasarımlarında trend çizgilerin yanı sıra hijyene duyarlı malzemeler olan akrilik ve compact laminat’ı da öne çıkarıyor. 

ORKA Banyo, Sezgin Aksu işbirliği ile banyolarda tasarımı konuşturuyor

Banyoları yaşanabilir mekanlara dönüştürmek için şık, özgün ve inovatif ürünlere imza atan ORKA, üretim ve tasarım gücünü tasarımcı iş birlikleri ile taçlandırıyor. Milano'daki ofisi Aksu/Suardi ile başarılı tasarımlara imza atan tasarımcı Sezgin Aksu iş birliği ile geçtiğimiz dönem Aura ve Boxes tasarımlarını hayata geçiren marka, 2022 koleksiyonunda da Aksu ile işbirliğini sürdürüyor. Tasarımcı iş birliklerinin yanı sıra markanın kendi Tasarım Merkezi olması da yeni ürün hızını ve banyo dekorasyonunda yenilikçiliği destekliyor. 

Teknolojiyi tasarımla buluşturan lider Türk markası

ORKA Banyo, Düzce’de 100 bin m2 açık alan içinde 40 bin m2’lik kapalı alanda üretim gerçekleştiriyor. İleri teknoloji üretimi, ihracat yapılanması ve geniş ürün gamı ile Türkiye ve bölge ekonomisine önemli bir katma değer sağlayan ORKA Banyo, uzmanlaştığı alanda gerçekleştirdiği üretim ile banyo mobilyası sektörünü domine ediyor. Kaliteli, tasarım odaklı, çevreci ve fonksiyonel ürünleriyle 30 yıldır sektörde güven ilkesi ile faaliyet gösteren ORKA Banyo, yıllık ortalama 540 bin modül banyo mobilyası üretimi gerçekleştiriyor. Türkiye’de 81 ilde 450’den fazla satış noktası ile tüketicisiyle buluşan marka, 85 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.
 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Orka Banyo, dünyanın en büyük seramik fuarına katıldı
  • 02.10.2021 16:46

Orka Banyo, dünyanın en büyük seramik fuarına katıldı

Banyoları yaşanabilir mekanlara dönüştürmek için tutkuyla üreten Orka Banyo, dün ...

Orka Banyo, pandemide cirosunu yüzde 40 artırdı
  • 18.09.2021 14:40

Orka Banyo, pandemide cirosunu yüzde 40 artırdı

Banyo mobilyası sektöründe 30 yılı geride bırakan ORKA Banyo, pandemi döneminde ...

ORKA ile endüstriyel tarz şimdi banyolarda!
  • 08.08.2021 20:13

ORKA ile endüstriyel tarz şimdi banyolarda!

Modena ürünüyle ORKA Banyo, rahatlık ve doğallıktan ilham alarak modern endüstri ...

Orka Banyo, Rusya'nın en büyük yapı fuarı Mosbuild'te!
  • 29.03.2021 11:37

Orka Banyo, Rusya'nın en büyük yapı fuarı Mosbuild'te!

ORKA Banyo, 30 Mart–2 Nisan tarihleri arasında Moskova’da düzenlenecek olan Mosb ...

Orka Banyo'da yüzde 45'e varan indirim!
  • 21.12.2020 09:11

Orka Banyo'da yüzde 45'e varan indirim!

ORKA Banyo, ‘Yeni Bir Başlangıç’ mottosuyla seçili ürünlerde 31 Mart’a kadar %45 ...