Koçtaş ve DHL'den yeni iş birliği!

Koçtaş ve DHL'den yeni iş birliği!

Koçtaş, online alışverişlerde teslimat performansını yüzde 100’e ulaştırmak için DHL Supply Chain ile dağıtım iş birliğine giderek ‘Koçtaş Kapımda’ uygulamasını hayata geçirdi. 

Koçtaş’ın dijital kanallarından gerçekleştirilen tüm alışverişlerin teslimatının hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildiği “Koçtaş Kapımda” ile ilk olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Muğla, Antalya ve İzmit’te hizmet veriliyor.  

Yaşam alanları için tüm ihtiyaçları tek adreste buluşturan Koçtaş, dünyanın lider lojistik şirketi  DHL Supply Chain ile dağıtım iş birliğine giderek ‘Koçtaş Kapımda’ uygulamasını hayata geçirdi. Koçtaş’ın dijital kanalları olan koctas.com.tr, Koçtaş mobil uygulaması ve mağazalardaki hızlı sipariş ekranlarından (kiosk) alışveriş yapanlar, ürünlerini ‘Koçtaş Kapımda’ ile hızla ve hasarsız bir şekilde teslim alıyor. ‘Koçtaş Kapımda’ ilk olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Muğla, Antalya ve İzmit’te hizmet veriyor. 

Konuyla ilgili açıklama yapan Koçtaş Ticari Gruptan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mert Kesimer “Özellikle pandemi döneminde müşterilerimiz online alışverişe yönlendi. Bu noktada biz de Koçtaş olarak müşteri deneyimi, dijitalleşme, tedarik zinciri, lojistik ağı ve verimlilik çalışmalarımıza ve yatırımlarımıza hız verdik. Dijital platformlarda müşterilerimize pürüzsüz bir alışveriş deneyimi sunmak için yatırımlarımızı aralıksız sürdürdük. Bu dönemde kargo ve lojistik hizmetleri hiç olmadığı kadar önemli bir noktaya geldi. Müşteri odaklı yaklaşımımızla hızlı ve sorunsuz teslimat yapmak için DHL Supply Chain ile dağıtım iş birliğine başladık ve ‘Koçtaş Kapımda’ uygulamasını devreye aldık. Artık dijital kanallarımızdan satılan tüm ürünlerin teslimatı Koçtaş Kapımda ile gerçekleşiyor. Bu hizmetimiz ile birlikte teslimat performansımızı yüzde 100’e ulaştıracağız” dedi. 

Konuyla ilgili açıklama yapan DHL Supply Chain Türkiye İş Geliştirme Direktörü Ömür Özkardeşler “Son dönemde e-ticaret hacmindeki artış ve yaşanan dalgalanmalar, tedarik zinciri süreçlerinde, müşteri beklentilerinin merkezde olduğu farklı çözüm ihtiyaçlarını doğurdu. Bu kapsamda iş ortağımız Koçtaş ile birlikte oluşturduğumuz e-ticaret dağıtım modeliyle, dijital satış kanalı teslimatlarının müşteri beklentilerine uyumlu olarak sağlanmasını garanti altına aldık. Bu anlamda müşterilerimizin ve onların müşterilerinin memnuniyetlerini ön planda tutarak, güçlü altyapımızla sürdürülebilir çözümler üretmeye devam edeceğiz” dedi. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Koçtaş su arıtma cihazlarıyla içme suyu masrafı ortadan kalkıyor!
  • 23.10.2021 17:21

Koçtaş su arıtma cihazlarıyla içme suyu masrafı ortadan kalkıyor!

Koçtaş, yaşam kaynağı olan içme suyu ihtiyacını tasarruflu bir şekilde karşılama ...

Bilkent Center'dan alışveriş yapana Koçtaş'tan hediye çeki!
  • 22.10.2021 10:09

Bilkent Center'dan alışveriş yapana Koçtaş'tan hediye çeki!

Ankara’nın gastronomi ve yaşam merkezi Bilkent Center, 21-24 Ekim tarihleri aras ...

Koçtaş, yeni markası Koçtaş Basic'i satışa sundu
  • 02.10.2021 16:04

Koçtaş, yeni markası Koçtaş Basic'i satışa sundu

En iyi ürünleri en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan Koçtaş, bu stratejisi ...

Koçtaş ile evinizin koridorunu yenileyin!
  • 21.09.2021 10:55

Koçtaş ile evinizin koridorunu yenileyin!

Koçtaş, yaşam alanlarını yenilemek ve güzelleştirmek isteyenlere kolay uygulanab ...

Koçtaş'tan öğrenciler için çalışma alanı önerileri!
  • 18.09.2021 16:41

Koçtaş'tan öğrenciler için çalışma alanı önerileri!

Koçtaş, yeni eğitim öğretim döneminin başladığı şu günlerde evlerde en verimli ç ...

Koçtaş ve DHL'den yeni iş birliği!
  • 09.09.2021 10:20

Koçtaş ve DHL'den yeni iş birliği!

Koçtaş, online alışverişlerde teslimat performansını yüzde 100’e ulaştırmak için ...