Kale Alarm, A.C.E Awards’ın sahibi oldu

Kale Alarm, A.C.E Awards’ın sahibi oldu

Kale Alarm, anketler ve kullanıcı geri bildirimlerinden elde edilen veriler doğrultusunda “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü”nü kazandı.

Bütüncül bakış açısıyla entegre güvenlik ürünleri ve hizmetleri geliştiren Kale Endüstri Holding bünyesinde faaliyet gösteren Kale Alarm, Sikayetvar.com tarafından düzenlenen A.C.E Awards “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri”nde Diamond Ödülü'nün sahibi oldu. Değer katan müşteri deneyimi ilkesiyle sektöre öncülük eden Kale Alarm, gerçek kullanıcı geri bildirimlerinin değerlendirilmesi sonucunda kazandığı bu ödülle başarısını bir kez daha gözler önüne serdi. Türkiye'de güvenin kalesi olmak için çıktıkları yolda, sürdürülebilir müşteri deneyimi modeli ile koşulsuz memnuniyet sağlamaya çalıştıklarını vurgulayan Kale Güvenlik Sistemleri Direktörü Melih İke, kullanıcılarıyla kurdukları güven ilişkisinin daha da güçlendiğini görmenin gurur ve mutluluk verici olduğunu dile getirdi.

Kullanıcı deneyimini başarılı bir biçimde yöneten ulusal ve uluslararası markaların belirlendiği A.C.E Awards 2021 (Achievement in Customer Excellence- Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri) sahiplerini buldu. Türkiye'nin müşteri memnuniyetini ölçen ilk ve tek platformu Sikayetvar.com'un kullanıcılarına sunduğu 400 bin kişilik anket üzerinden elde edilen veriler doğrultusunda bu yıl 6'ncınsı düzenlenen ödül programının Güvenlik Sistemleri kategorisinde kazananı Kale Alarm oldu. Değer katan müşteri deneyimi ilkesiyle sektöre öncülük eden Kale Alarm, gerçek kullanıcı geri dönüşlerinin değerlendirilmesi sonucunda kazandığı bu ödülle başarısını bir kez daha gözler önüne serdi. 21 Haziran Pazartesi günü Çırağan Palace Kempinski İstanbul'da düzenlenen ödül töreninde 30 farklı sektörde müşteri deneyimini en iyi yöneten markalara ödülleri takdim edildi. Kale Alarm adına ödülü Kale Güvenlik Sistemleri Direktörü Melih İke aldı.

“Hedefimiz, güven bağını her geçen gün daha da güçlü ve sürdürülebilir kılmak”

Markaların başarılarının taçlandırıldığı ödülle ilgili açıklamalarda bulunan Melih İke; “Yarım asrı aşkın tecrübemizle, kullanıcılarımız için en iyisini sunma gayretiyle çalışıyor, yaşam ve çalışma alanlarını kale gibi güvenli kılma gayesiyle hizmet sunuyor, müşteri memnuniyetini sağlamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Amacımız, pazarın güçlü ve etkin oyuncusu olarak kullanıcılarımızla kurduğumuz güven bağını her geçen gün daha da güçlü ve sürdürülebilir kılmak. Dolayısıyla mükemmel müşteri deneyimi oluşturma yolculuğunda aldığımız bu ödül bizim için çok önemli ve değerli. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederken, böylesine önemli bir konuda bu prestijli ödül törenine imza atan Şikayetvar platformuna da ayrıca minnettarlığımızı iletiyorum.” dedi.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

TOKİ, dolandırıcılara karşı uyardı: Kimseye itibar etmeyin!
  • 04.10.2022 11:20

TOKİ, dolandırıcılara karşı uyardı: Kimseye itibar etmeyin!

Toplu Konut İdaresi, sosyal konut projesine ilişkin dolandırıcılık faaliyeti içi ...

Bakan Kurum'dan Habitat Günü'ne özel açıklamalar!
  • 03.10.2022 11:56

Bakan Kurum'dan Habitat Günü'ne özel açıklamalar!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Habitat Günü kapsamın ...

Sosyal konut projesinde taksit ödemeleri ne zaman başlıyor?
  • 30.09.2022 15:57

Sosyal konut projesinde taksit ödemeleri ne zaman başlıyor?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum sosyal konut projesiyl ...

TOKİ İlk Evim sosyal konut projeleri yatay mimarisiyle dikkat çekiyor!
  • 30.09.2022 11:39

TOKİ İlk Evim sosyal konut projeleri yatay mimarisiyle dikkat çekiyor!

TOKİ İlk Evim, İlk İş Yerim projesinde mimari ve örnek daire detayları belli old ...

Konya'da 120 bin kişi sosyal konut kampanyasına başvurdu!
  • 30.09.2022 11:20

Konya'da 120 bin kişi sosyal konut kampanyasına başvurdu!

Bakan Kurum, "Konya'mıza 7 bin 655 konut kazandırıyoruz. 500 sanayi iş yeri ve t ...

Bakan Kurum, "36. Dünya Habitat Günü Etkinliği" tanıtımında konuştu
  • 29.09.2022 16:33

Bakan Kurum, "36. Dünya Habitat Günü Etkinliği" tanıtımında konuştu

Bakan Kurum, "Dünyanın geçtiği, deyim yerindeyse bu darboğaz günlerinde bile mil ...