maritbet girişmaritbet
İstikbal, logosunu yeniledi! Dünyada ilk üçü hedefliyor!

İstikbal, logosunu yeniledi! Dünyada ilk üçü hedefliyor!

Yeni logo için 50 milyon liralık bütçe ayıran Boydak'ın hedefi, 2023 yılında dünyada ilk üç mobilya üreticisi arasına girebilmek

Boydak Holding'in mobilya markası İstikbal, yeni logosunu hedefleri doğrultusunda değiştirdi. Boydak Holding CEO'su ve İstikbal Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Boydak, İstikbal'in yeni logosundaki üç dalga boyunun bir yandan ergonomi, estetik ve erişebilirliği simgelerken diğer yandan da İstikbal'in ilk 3 hedefini çalışanlara, iş ortaklarına ve  tüketiciye hatırlatacağını belirtti. 60 ülkede 300 münhasır mağaza ve Türkiye'de 750'yi aşkın mağaza ile tüketiciye ulaştıklarını ifade eden Boydak, “2023 hedefimiz  dünyada ilk üçe girmek” dedi. İstikbal'in yeni logosunun tasarım ve uygulama süreçleri hakkında bilgi veren Boydak Holding Mobilya Grubu Pazarlama Koordinatörü Bilal Uyanık da yeni İstikbal logosunun New York menşeili Chermayeff & Geismar Grubu'nun imzasını taşıdığını açıkladı. Yeni logonun tasarlanması ve sahadaki tüm uygulaması için yaklaşık 50 milyon TL'lik bütçe ayırdıklarını belirten Bilal Uyanık, “Eylül ayı sonuna kadar ana arterlerdeki büyük metrekareli tüm mağazalarımızı yenilemeyi hedefliyoruz. Yıl sonuna kadar toplam 400 mağazada mağaza içi dekorasyon değişiklikleri de dahil olmak üzere, yeni kurumsal kimlik çalışmalarının tamamlanmasını planlıyoruz. Bu logo değişikliği 750'den fazla bayisi, 5 bine yakın satış noktası, 300'ü aşkın yurt dışı mağazası, çalışanları ve alışveriş yapan tüm tüketiciler düşünüldüğünde çok geniş bir kitleyi yakından ilgilendiren bir yenilik” diye konuştu.?İstikbal Mobilya'nın halka arzına ilişkin gazetecilerin sorularını cevaplandıran Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Boydak ise, halka arz konusunda patronları ikna edemediklerini söyledi. Bekir Boydak ancak, Boydak Holding bünyesinde faaliyet gösteren ve uluslararası arenalarda büyüme planları olan Hes Kablo'yu bir kaç sene içerisinde halka açma planları olduğunu ifade etti.

DÜNYADA İLK 10 ARASINDA
Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Boydak ve Boydak Holding Mobilya Grubu Pazarlama Koordinatörü Bilal Uyanık'ın katıldığı toplantıda yeni logoyu tanıtan Boydak Holding CEO'su ve İstikbal Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Boydak, İstikbal'in dünyanın en büyük ilk 10 mobilya üreticisi arasında yer aldığını söyledi.

Uğur KÜÇÜK/Türkiye Gazetesi

Yorum Yaz

Benzer Haberler

İstikbal, İstanbul Mobilya Fuarı’na katıldı!
  • 27.01.2023 09:29

İstikbal, İstanbul Mobilya Fuarı’na katıldı!

İstikbal, Avrupa’nın en büyük mobilya fuarı olan İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İSM ...

İstikbal'de yıl sonu fırsatları başladı!
  • 22.12.2022 15:08

İstikbal'de yıl sonu fırsatları başladı!

İstikbal, yıl sonu kampanyaları ile evleri güzelleştirmeye devam ediyor. ...

İstikbal, İstanbul'da iki yeni mağaza açtı!
  • 08.11.2022 10:05

İstikbal, İstanbul'da iki yeni mağaza açtı!

İstikbal Mobilya Pazarlama Direktörü Bülent Alıcı, "İstikbal Mobilya olarak bu y ...

İstikbal, Azerbaycan’da 8’inci mağazasını açtı
  • 01.04.2021 11:07

İstikbal, Azerbaycan’da 8’inci mağazasını açtı

Erciyes Anadolu Holding çatısı altında olan İstikbal, Azerbaycan'daki mağaza ağı ...

İstikbal, Avrupa’daki 60’ıncı mağazasını açtı
  • 16.11.2014 13:14

İstikbal, Avrupa’daki 60’ıncı mağazasını açtı

İstikbal, yurt dışı mağazalaşma operasyonu dahilinde yeni mağazasını Belçika'nın ...

İstikbal, Samsun’daki 10’uncu mağazasını Bafra'da açtı
  • 01.09.2014 11:43

İstikbal, Samsun’daki 10’uncu mağazasını Bafra'da açtı

İstikbal, yurtiçi mağazalaşma atağına devam ediyor. Firma Türkiye çapında 850’nc ...