E.C.A. yeni ürünleriyle ISK-Sodex Fuarı’nda!

E.C.A. yeni ürünleriyle ISK-Sodex Fuarı’nda!

E.C.A. ilk kez tanıtacağı elektrikli kombiyle ISK-SODEX Fuarı’nda olacak.

İklimlendirme sektöründe E.C.A. markalı ürünleriyle faaliyet gösteren Emas Makina, sektörün en önemli organizasyonlarından biri olan ISK-SODEX Fuarı’nda yeni nesil çözümlerini ziyaretçileriyle buluşturacak. Fuarda elektrikli kombi ürününü tanıtmaya hazırlanan E.C.A., bu sayede henüz doğal gaz bulunmayan bölgelere ideal ısıtma çözümü sunmayı amaçlıyor. 

İklimlendirme sektörünün en önemli buluşma noktası olan ISK-SODEX Fuarı, 29 Eylül-2 Ekim 2021 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak. Sektörün önde gelen oyuncularının bir araya geleceği fuar, güncel teknolojileri sergileme ve iş bağlantıları kurma açısından hem katılımcı hem de ziyaretçilere önemli katkılar sunacak. 

ISK-Sodex Fuarı’nda kombi, klima, panel radyatör, boyler, duvar tipi yoğuşmalı kazan, pelet soba ve kazan, hermetik şofben ve akıllı oda termostatlarıyla geniş bir yelpazede boy gösterecek olan E.C.A., elektrikli kombi ürününü ise fuarda ilk kez tanıtacak. 

Doğal gazın olmadığı bölgelere özel tasarlanan elektrikli kombi hem ısınma hem de sıcak su kullanımında tüketicilere konfor sağlaması amacıyla geliştirildi. Minimal boyutları ve dekoratif tasarımıyla E.C.A. kombi ailesinin en yeni üyesi olan elektrikli kombi, piyasadaki benzer ürünlere göre küçük boyutları ve şık tasarımıyla farklılaşıyor; bünyesinde bulunan kontrol sistemiyle güvenli ısınmayı evlere taşıyor. Elektrikli kombi, The Chicago Athenaeum tarafından düzenlenen tasarım yarışmasında Good Design ödülüne layık görüldü. Yüksek modülasyon oranına sahip elektrikli kombi, 3 yıl garantili olarak 5 farklı kapasite ile pazara sunulacak.

“Bu sene de ilgi odağı olmayı sürdüreceğiz”

Fuara yönelik açıklamalarda bulunan Emas Makina Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Özokumuşoğlu, “İklimlendirme sektöründe Türkiye’de tek yerli marka olmamız sebebiyle fuarda bulunmayı önemsiyoruz. Emas Makina olarak ISK-SODEX Fuarı aracılığıyla E.C.A. markalı yeni nesil ürünlerimizi sektörle buluşturacağız. Bu kapsamda E.C.A. Ar-Ge mühendisleri tarafından geliştirilen elektrikli kombi ürünümüze ilginin yüksek olacağına inanıyoruz. Zorlu pandemi koşullarından sonra ziyaretçilerle tekrar buluşarak ürünlerimizi sergileyecek olmak bizi heyecanlandırıyor. İklimlendirme sektörünün en güçlü markalarından biri olarak ISK-SODEX Fuarı’nda bu sene de ilgi odağı olmayı sürdüreceğiz” dedi.

E.C.A., fuarda 7’nci salonda, C02 numaralı standında ziyaretçilerini ağırlayacak. Tüm ürünlerinde olduğu gibi fuar standında da teknolojiden yararlanmaya hazırlanan E.C.A.’nın sergileyeceği ürünlerle ilgili detaylı bilgiye kare kodlardan akıllı cihazlar aracılığıyla ulaşılabilecek. 
 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

E.C.A. yeni elektrikli kombiyi ISK-SODEX Fuarı’nda tanıttı
  • 06.10.2021 11:08

E.C.A. yeni elektrikli kombiyi ISK-SODEX Fuarı’nda tanıttı

E.C.A. yeni ürünü elektrikli kombiyle ISK-SODEX Fuarı’na damga vurdu. E.C.A.’nın ...

E.C.A. yeni ürünleriyle ISK-Sodex Fuarı’nda!
  • 13.09.2021 16:42

E.C.A. yeni ürünleriyle ISK-Sodex Fuarı’nda!

E.C.A. ilk kez tanıtacağı elektrikli kombiyle ISK-SODEX Fuarı’nda olacak. ...

SEREL’in yeni nesil çözümleriyle okullar güvende
  • 04.09.2021 13:53

SEREL’in yeni nesil çözümleriyle okullar güvende

E.C.A., pandemiden hemen sonra aldığı “TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi” ve H ...

E.C.A.’dan çevre dostu hafif ticari klimalar
  • 08.06.2021 10:33

E.C.A.’dan çevre dostu hafif ticari klimalar

E.C.A., çevreci ve içerdiği inverter donanımları sayesinde soğutma konforunu art ...

Klimaların yaz bakımına dair altın ipuçları
  • 02.06.2021 12:42

Klimaların yaz bakımına dair altın ipuçları

Sıcak havalarla birlikte yaşam alanlarındaki klima kullanımı artarken, tüketicil ...

E.C.A.’dan tali bayilerin gelişimine yönelik eğitim programı
  • 28.04.2021 10:04

E.C.A.’dan tali bayilerin gelişimine yönelik eğitim programı

E.C.A., Türkiye genelinde faaliyet gösteren tali bayileri için “Finansal Bakış A ...