ÇEBİ, şampiyonlarını ağırladı

ÇEBİ, şampiyonlarını ağırladı

Dekoratif mobilya aksesuarları alanında lider bir marka olan ÇEBİ, 15-16 Ocak 2011 tarihinde gerçekleştirdiği “Şampiyon Bayiiler” toplantısı ile hem şampiyonlarını ödüllendirdi, hem de 2011 hedefleri ve yeni markaları üzerine bilgi verdi.

Dekoratif mobilya aksesuarları alanında lider bir marka olan ÇEBİ,  15-16 Ocak 2011 tarihinde gerçekleştirdiği “Şampiyon Bayiiler” toplantısı ile hem şampiyonlarını ödüllendirdi, hem de 2011 hedefleri ve yeni markaları üzerine bilgi verdi.

ÇEBİ'nin kurucusu ve onursal başkanı Zihni Çebi ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çebi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantı 175 bayi ve 330 kişilik bir katılımla gerçekleşti. 15 Ocak tarihinde Via Hotel, Nişantaşı salonunda gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan Onursal Başkan Zihni Çebi, kuruluşundan bugüne ÇEBİ'nin tarihi ile ilgili bir konuşma yaptı. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çebi ise ÇEBİ'nin bugünü ve hedefleri konusunda bayilere bilgiler aktardı. 2010 yılını başarılı bir şekilde kapattıklarını belirterek, 2011 yılında hedeflerini daha da büyüttüklerini ve  %40'lık bir büyüme beklediklerini ifade etti.

ÇEBİ'nin Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği yeni markası İtalyan FGV markasının CEO'su Renato Formenti de yaptığı konuşmada ÇEBİ ile yaptıkları işbirliği ve Türkiye pazarından beklentileri hakkında bilgi verdi. Toplantıda yapılan sunumlarla bayilere FGV'nin ürünleri hakkında detaylı bilgiler aktarıldı. ÇEBİ, mobilya kapak ve çekmece sistemleri ile mutfak aksesuarları alanında uzman FGV markası işbirliği ile, alanında komple hizmet sunan bir marka olma yolundaki kararlılığını vurguladı.

Kişisel gelişim uzmanı Ömer Çam'ın “Hayatta Başarı” başlıklı sunum ve uygulamasının ardından 15 Ocak Cumartesi günkü toplantı, Gala Yemeği ile son buldu.

Toplantının ikinci gününde ÇEBİ sponsorluğunda yarışan ve 2010 yılını İstanbul Ralli şampiyonu olarak kapatan Menderes Okur-Aras Dinçer ikilisi bayilerle bir araya geldi. Pilot Menderes Okur, özel olarak düzenlenmiş pistte gösteri sürüşü ve bayilerle birlikte co-drive gerçekleştirdi. Gösteri sürüşünün ardından ödül kazanan bayilere araç teslimatları yapıldı. ÇEBİ, 86 bayiisini BMW, Fiat, Ford, Peugeot ve Volkswagenmarka araçlarla ödüllendirdi.

  • Etiketler:

Yorum Yaz