BİREVİM'den “Birlikte Tasarruf Finans” modeli!

BİREVİM'den “Birlikte Tasarruf Finans” modeli!

BİREVİM, tasarruf sahiplerinin enflasyondan daha da fazla korunmasını sağlayan “Birlikte Tasarruf Finans” modelini geliştirdi.

Murat Çiftçi: “1 Mayıs 2020 tarihinde hizmete sunduğumuz “BÜYÜYEN TASARRUF YÖNTEMİ” alternatifimizle, tasarruf sahiplerinin enflasyondan daha da fazla korunmasını sağladık. Böylece BİREVİM olarak, tasarruf sahiplerinin en önemli soru ve sorunlarından birisi olan, “Teslimat tarihi geldiğinde almak istediğimiz evin değeri artarsa, ne yapacağız?” sorusuna; sektörde ilk defa net bir yanıt verdik.”

3.5 yıl gibi kısa bir sürede tasarruf finans sektörüne ivme kazandırma başarısı gösteren “BİREVİM”, ev ya da arabanın teslim alınma tarihi bazında, “finansman tutarının yıllık olarak otomatik artması” temelinde oluşturulan ve böylelikle tasarruf sahiplerinin enflasyondan daha da fazla korunmasını sağlayan “BÜYÜYEN TASARRUF YÖNTEMİ” ile, sektöründe yine bir ilke imza atıyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan BİREVİM Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, yeni geliştirdikleri bu yöntemle, tasarruf sahiplerinin en önemli soru ve sorunlarından birisi olan, “Teslimat tarihi geldiğinde almak istediğimiz evin değeri artarsa, ne yapacağız?” sorusuna, sektörde ilk defa net bir çözüm sunduklarını belirterek; “Fikir ve eser hakları BİREVİM'e ait olan “Birlikte Tasarruf Finans” modeli kapsamında, tasarruf sahiplerinin farklı ihtiyaç ve davranışlarına cevap verebilecek alternatifler geliştiriyoruz. 1 Mayıs 2020 tarihi itibariyle hizmete sunduğumuz “BÜYÜYEN TASARRUF YÖNTEMİ” alternatifimizle, tasarruf sahiplerinin enflasyondan daha da fazla korunmasını sağlamış oluyoruz. Yeni yöntemin, tasarruf sahiplerine, sektörümüze ve milli ekonomimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

  • Etiketler:

Yorum Yaz